Aktuálně máme pro Vás 7097 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava:

Typ zájezdu:

Druh ubytování:

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

Odjezd v ranních hodinách, přesun do Bavorského lesa. Lanovkou nebo pěšky na Velký Javor, zpět opět podle zájmu lanovkou nebo pěšky. GR. ARBER (Velký Javor) – nejvyšší vrchol Bavorského lesa a Šumavy vysoký 1456 m, pěkný výhled. GR. ARBERSEE (Velké Javorské jezero) – kouzelné jezero na úbočí Velkého Javoru, vycházka okolo jezera. BODENMAIS – malebné sklářské městečko ležící pod Velkým Javorem. KL. ARBERSEE (Malé Javorské jezero) – pohodová vycházka k romantickému jezeru ležícímu pod Javorem.

Túra z parkoviště Gfäll na Velký Roklan a okolo Roklanského jezera zpět na parkoviště. GR. RACHEL (Velký Roklan) – druhý nejvyšší vrchol Bavorského lesa. Z vrcholové skály, na které je kříž, je kruhový výhled. Pod vrcholem turistická chata. RACHELSEE (Roklanské jezero) – romantické jezero ledovcového původu ležící na úpatí velkého Roklanu.

LUZNÝ 1373 m – výstup na kamenitý vrchol v pohraničním šumavském hřbetu. Z úbočí Luzného je krásný výhled na šumavské hory, např. Roklan, Poledník, Černou horu, údolí Luzného potoka s Hraniční slatí v okolí Březníku. NEUSCHÖNAU – STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ. Její délka je 1300 metrů. Procházet se budete ve výšce 8 až 25 m nad zemí nenarušenou přírodou. Stezka vrcholí unikátní 44 metrů vysokou věží. Šestnáct obrovských lepených lamelových nosníků tvoří rozhlednu ve tvaru vejce. Z rozhledny je jedinečný výhled na divokou krajinu s vrcholy Luzný a Roklan, druhým směrem na upravenou krajinu Bavorského lesa s Alpami na obzoru. Možnost prohlídky botanické expozice představující téměř všechny rostlinné druhy Bavorského lesa a výběhů zvířat v lesní krajině.

Túra k Černému jezeru, zdatnější až na Velký Ostrý a dolů do Hamrů. ŠPIČÁK – rekreační sportovní středisko. ČERNÉ JEZERO – největší a nejhlubší šumavské jezero opředeno mnoha pověstmi. GR. OSSER (Velký Ostrý) – nejkrásnější šumavská hora vysoká 1293 m, leží na státních hranicích, kruhový výhled. Možnost občerstvení v německé chatě. HAMRY – rekreační obec. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.30 hodin.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Cestovní kancelář

X