Aktuálně máme pro Vás 8944 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování: Snídaně


Program:

Den:
1
Program:
ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy.
2 DILLÍ – LEH: Přílet do Dillí v nočních hodinách, tran s fer do hotelu, ubytování. Dopo ledne tran sfer na letiště, odlet do Lehu, tran sfer do hotelu, ubytování. Volno k akli matizaci, nocleh v Lehu (3.550 m n. m.).
3 LEH: Snídaně. Prohlídka pevnosti, připomí na jí cí tibetskou Potálu, klášterů Sankar a Namgyal Tsemo s úchvatným výhle dem na město a moderní japonské stúpy Shanti. Zastávka na místním tržišti. Nocleh v Lehu.
4 LEH – ÚDOLÍ NUBRA: Snídaně. Odjezd po nejvýše položené silnici světa přes průsmyk Khardung La (5.602 m n. m.) do údolí Nubra. Prohlídka vesnic Hundur a Deskit, písečných dun v okolí, které s velbloudy dvouhrbými vytvářejí saharskou atmosféru, a diskitského kláštera. Zastávka u horkých pramenů v Panamiku. Nocleh v údolí Nubra (3.100 m n. m.).
5 NUBRA – LEH – BASGO – LIKIR – ALCHI: Snídaně. Odjezd zpět do Lehu a pokra čování do Alchi. Zastávka v klášterních areálech v Basgu a Likiru. V Alchi pro – hlídka kláštera se zajímavými nástěnnými malbami v kašmírském stylu, nocleh v Alchi (3.400 m n. m.).
6 ALCHI – DHA – SANJAK – KARGIL: Snídaně. Odjezd podél Indu do Dha Hanu, scénické vesnice, jejíž obyvatelé jsou patrně potomky vojáků Alexan dra Makedonského. Pokračování přes průsmyky Kanji La (5.255 m n. m.) a Fo tu La (4174 m n. m.) do islámského Kargilu, nocleh v Kargilu (2.750 m n. m.).
7 KARGIL – PADUM: Snídaně. Časný ranní odjezd scénickým údolím Suru do Zanskaru. Cestou výhledy na vysokohorské ledovce Darung Drung a Parkachik na svazích dominantních sedmitisícovek Kun a Nun. Průjezd sedlem Pensi La ( 4.450 m n. m.) Nocleh v Padumu (3.505 m n. m.).
8 KARSHA – STONGDEY – SANI: Snídaně. Návštěva klášterů ve folklórních osadách Karshi, Stongdey a Sani v nadzemsky krásné zanskarské horské krajině. Návrat do Padumu, nocleh.
9 PADUM – KARGIL: Snídaně. Odjezd do Kargilu, cestou náv štěva vyhlášeného kláštera v Lamay uru a skalního reliéfu Buddhy v Mulbekhu. Nocleh v Kargilu.
10 KARGIL – LEH: Snídaně. Návrat do Lehu se zastávkou v rizongské gompě, nocleh v Lehu.
11 LEH – SARCHU: Snídaně. Odjezd proti proudu Indu do Upshi a dále vysokohorskou krajinou přes průsmyky Taglang La (5.328 m n. m.) a Lachlung La (5.060 m n. m.) do Sarchu. Nocleh v Sarchu.
12 SARCHU – MANALI: Snídaně. Přejezd himálajskou krajinou údolí Lahaul a průsmyky Baralacha La (4.883 m n. m.) a Rohtang La (3.978 m n. m.) do Manali v údolí Kullu. Nocleh.
13 CHANDIGARH – DILLÍ: Snídaně. Časný odjezd z Manali do Chandigarhu, pokračování expresem Shatabdi do Dillí. Transfer z nádraží do hotelu, ubytování.
14 ODLET Z DILLÍ: Snídaně. Volno, možnost fakultativních výletů. Večer odjezd na letiště, odlet do Prahy.
15 PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha – Dillí – Leh a Dillí – Praha s mezipřistáními
letištní taxy
12 noclehů se snídaní
transfery a program dle itineráře
průvodce ESO travel (min. 16 osob) a místního průvodce

Cena nezahrnuje:

indické vízum 1.100,– Kč
cestovní pojištění
fakultativní výlety
spropitné

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-09-10

ter

Termín do:
2022-09-24

Cena za:
Základní cena zájezdu

Cena:
79990

Příplatek za jednolůžkový pokoj od 11400 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Cestovní kancelář

X