Aktuálně máme pro Vás 8944 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava:

Typ zájezdu:

Druh ubytování:

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

1. DEN

Odjezd v ranních hodinách a přesun do Severních Čech. ŽATEC – s místním průvodcem si prohlédnete centrum bývalého královského města. Navštívíte Chrám chmele a piva, uvidíte v provozu Chmelový orloj a nakouknete do Chmelařského muzea. Z vyhlídkové věže Chmelový maják budete mít unikátní výhled na město, Krušné hory i chmelnice. Projdete si i klášterní zahrady a další památky města Žatec. Samozřejmě zdejší chmel ochutnáte ve zlatavé podobě. JIRKOV – navštívíte historické městské podzemí ze 16. století. Sklepy sloužily jako ochrana majetku, listin a zboží před všemožnými živly. ČERVENÝ HRÁDEK – procházka rozsáhlým zámeckým parkem s možností prohlídky barokního zámku.V podvečerních hodinách přijedete k hotelu Cascade*** přímo v centru Mostu. MOST – samostatně si poté můžete projít toto unikátní město, které vzniklo na násypce po uhelném lomu v 70. letech minulého století.

JEZEŘÍ – navštívíte postupně obnovovaný zámek na okraji hnědouhelné pánve přímo pod Krušnými horami. Říká se o něm, že se každý rok posouvá a sjíždí dolů do uhelného dolu. Od zámku jsou výhledy do jámy povrchového velkolomu Československé armády, na město Most i vrcholky Českého středohoří. MOST – kostel Nanebevzetí P. Marie, který se proslavil díky jeho unikátnímu přesunu. V Guinessově knize rekordů je zapsán jako přeprava nejtěžšího předmětu po kolejích, neboť stál v cestě těžby uhlí. Vy si prohlédnete jeho interiér a vystoupáte na věž, ze které jsou výhledy na rekultivovanou krajinu a nový Most. HNĚVÍN – replika starého hradu s vyhlídkovou věží. Na oběd se zastavíte v odpoledních hodinách v restauraci Severka, kam chodil ve známém seriálu Luďan za svými přáteli.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Cestovní kancelář

X