Aktuálně máme pro Vás 8934 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Vlakem

Typ zájezdu: Poznávací

Druh ubytování: Hotel

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

1. DEN

V dopoledních hodinách odjezd vlakem z Prahy do Hamburku. Podvečerní a večerní prohlídka centra druhého největšího města Německa. Nemineme čtvrť červených luceren. Čas bude i na ochutnávku rybích specialit a německých jídel.

HAMBURG – vyhlídková plavba přístavem. Prohlídka památek – radnice, opera, televizní věž, promenáda Junafernstieg, úžasná je vyhlídka z věže kostela sv. Michaelis. Čtvrt Kontohausviertel byla postavena v expresionistickém stylu a je zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO. Možnost prohlídky muzea v Kunsthalle, kde najdete sbírky od antiky až po současnost. Případně mezinárodního námořního muzea, botanické zahrady Planten un Blomen či areálu modelových železnic Wunderland.

LÜBECK – fakultativní jednodenní výlet vlakem do marcipánového klenotu Baltu. Bývalé hanzovní město. Památky v centru města jsou zapsány na seznamu UNESCO. K dominantám města patří chrám sv. Marie. Kuriozitou je starobinec ze 13. století, slavná Holštýnská brána a z věže kostela sv. Petra budete mít výhled na celé město. Město je vůbec plné romantických uliček s malými domky, kde žijí především umělci. Lübecký marcipán je považován za nejlepší na světě.

HAMBURG – dopoledne ještě prohlídka města, návštěva rybího trhu a nákup suvenýrů. V časných odpoledních hodinách odjezd, příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Doprava

Druh ubytování

Typ zájezdu

Cestovní kancelář

X