Aktuálně máme pro Vás 8214 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Vlastní

Druh pobytu: Pobytový

Druh ubytování:

Stravování: Snídaně


O vaší dovolené:

Popis

Pobyt si užijete nejen díky krásnému výhledu, ale i díky komfortně
vybaveným pokojům, které jsou moderní, pohodlné a v každém z nich je
k dispozici vlastní kuchyňský kout. EA Hotel Juliš**** je ideální pro
obchodní klientelu, turisty i rodiny s dětmi. Vysoce nadstandartní služby
jsou samozřejmostí.

V nejbližším okolí se nachází Praha – praha je hlavní a současně největší město České republiky a 15. největší město Evropské unie.

Dále pak Restaurace La Degustation Bohême Bourgeoise – michelinská restaurace kde vám jídlo přinese nevšední zážitek. Restaurace se nachází v centru Prahy a nabízí českou a evropskou kuchyni.

Nebo také Tančící dům – tančící dům nebo-li Ginger a Fred je ukázkou postmoderní architektury. Nachází se v Praze na pravém břehu Vltavy.

Nebo dále ještě Národní technické muzeum – národní technické muzeum v Praze bylo založeno v roce 1908. Za více než 100 let svého provozu zde byly vybudovány rozsáhlé sbírky dokumentující vývoj mnoha technických oborů, přírodních a exaktních věd a průmyslu na území dnešní České republiky.

A také ještě Petřínská rozhledna – petřínská rozhledna je jednou z nejznámějších dominant Prahy a mladší sestrou Eiffelovy věže. Rozhledna byla slavnostně otevřena v srpnu 1891.

Nebo dále ještě Katedrála svatého Víta – katedrála svatého Víta je nejvýznamnější český římskokatolický kostel a dominanta Pražského hradu. V žádném jiném monumentu nejsou tak výrazně vepsány dějiny českých zemí a jejich obyvatelstva jako právě tady.

A také ještě Žižkovská věž – Žižkovská televizní věž byla postavena v letech 1985 – 1992. O výstavbu věže, dosahující do výšky dvě stě šestnáct metrů se zasloužily Inženýrské a průmyslové stavby Ostrava.

Nebo dále ještě Restaurace Alcron Praha – pochutnáte si tu na specialitách jednoho z nejtalentovanějších českých šéfkuchařů Romana Pauluse, který vařil v Londýně, Rakousku i na zaoceánské lodi Queen Elisabeth II.

A také ještě Národní muzeum – národní muzeum spravuje historický knižní fond, zámecké knihovny, odbornou veřejnou knihovnu a archiv zvláštního významu. Sbírkové předměty jsou prezentovány prostřednictvím stálých expozic.

Nebo dále ještě Národní divadlo v Praze – milovníci divadla si jistě nenechají ujít tuto celorepublikovou atrakci. K dispozici Vám zde je to nejkvalitnější z českého, ale i zahraničního divadelnictví.

A také ještě Karlův most – předchůdcem Karlova mostu byl zhruba na témž místě románský most Juditin. Byl tak nazván podle manželky krále Vladislava I., který jej tu dal stavět po roce 1158 na místě starého brodu a mostu dřevěného.

Nebo dále ještě Stavovské divadlo Praha – na přelomu osmdesátých a devadesátých let 20. století prošlo divadlo zásadní přestavbou, bylo vybudováno podzemní podlaží a celé divadlo kompletně zrekonstruováno. během rekonstrukce došlo k zásadní změně barevnosti interiéru.

A také ještě Pražský hrad – pražský hrad – odvěký symbol českého státu – je nejvýznamnější českou památkou a zároveň jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí.

Nebo dále ještě Lanovka na Petřín – lanová dráha na Petřín je bezpochyby nejznámější v celé republice a má bohatou historii.

A také ještě Václavské náměstí – václavské náměstí je jedním z hlavních náměstí a centrem obchodních a kulturních dění v Praze a České Republice. Bylo místem, na kterém se odehrálo mnoho historických chvil, které mnohdy určovaly budoucnost celé země.

Ubytování

V jednolůžkových a dvoulůžkových studiích Standard s možností
přistýlky s vlastním sociálním zařízením se satelitní LCD TV,
telefonem s přímou volbou, trezorem, coffee setem pro přípravu kávy a
čaje po dobu pobytu, prostornou skříní s dostatkem úložných prostor,
velkým jídelním stolem a židlemi, uzavíratelným kuchyňským koutem
(dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba s grilem,
digestoř, dřez, koš, lednička/minibar, automatická myčka, nádobí-na
vyžádání). V koupelně se nachází vana, velké umyvadlo, vestavěný
vysoušeč vlasů, župany a pantofle, žebříkové topení. Přistýlka je
formou gauče vhodná pro 1 dospělou osobu.

Letní popis

Zimní popis

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko a služby se dvěma platícími
osobami zdarma. Dětská postýlka k zapůjčení zdarma. Dětská židle
k zapůjčení zdarma. Žehlička a žehlicí prkno k zapůjčení zdarma.

{popisy[1]/popis[6]/@name}

{popisy[1]/popis[7]/@name}

{popisy[1]/popis[8]/@name}

Cena zahrnuje

Rekreační pobyt

Cena za osobu / noc se snídaní.

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko a služby se dvěma platícími
osobami zdarma. Dětská postýlka k zapůjčení zdarma. Dětská židle
k zapůjčení zdarma. Žehlička a žehlicí prkno k zapůjčení zdarma.

Cena nezahrnuje:

Organizátor: DCK Rekrea Ostrava s.r.o.

Další informace

Doprava
Stravování
Cestovní kancelář
X