Aktuálně máme pro Vás 7514 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Autobus

Typ zájezdu: Poznávací

Druh ubytování: Hotel

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

Odjezd v ranních hodinách. Přesun do západních Čech se zastávkou v KLÁŠTERCI nad Ohří – zámek s anglickým parkem (150 druhů stromů) se nachází na levém břehu řeky Ohře. OSTROV – prohlídka piaristického kláštera, v rozlehlém zámeckém parku je letohrádek, palác princů a zámek (galerie). Na starém městě je kostel sv. Michaela a Panny Marie Věrné, kde je obraz Jana Pavla II. (2 kapky papežova krve). V případě zájmu je možná prohlídka areálu Rudé věže smrti.

JÁCHYMOV – městská památková rezervace, prohlídka jáchymovských památek. KRÁLOVSKÁ MINCOVNA – muzeum obsahuje mnoho exponátů, projdete podzemí, seznámíte se s dobovou balneologickou ordinací. Objekt dříve sloužil jako královská mincovna. První jáchymovské tolary se razily na hradě FREUDENSTEIN, kde je dnes ŠLIKOVA VĚŽ. Součástí naučné stezky JÁCHYMOVSKÉ PEKLO je nejstarší radonový důl a vězeňský tábor SVORNOST (Mauthausenské schody), možnost prohlídky Štoly č.1.

HORNICKÁ KULTURNÍ KRAJINA – naučná stezka Blatenský příkop, která končí v Horní Blatné. BLATENSKÝ VRCH 1024 m – samostatně stojící kamenná rozhledna, kruhový výhled. VLČÍ JÁMY – skalní rozsedlina s celoročním ledem. HORNÍ BLATNÁ – historické jádro města patří k nejzachovalejším v Krušných horách, muzeum. HŘEBEČNÁ – malebná rekreační roztroušená obec – možnost prohlídky dolu MAURITIUS (Kryštofova štola).

BOŽÍ DAR nejvýše položené město (1014 m), muzeum Krušnohoří. Naučná stezka BOŽÍDARSKÉ RAŠELINIŠTĚ nás zavede do horských rašelinných luk. FICHTELBERG 1215 m – nejvyšší hora německé části Krušných hor, výhled. MĚDĚNEC – vycházka nás zavede na vrchol MĚDNÍK (910 m), kde se nachází Kaple Neposkvrněného početí Panny Marie – panoramatický výhled. Možnost prohlídky Štoly Marie Pomocné. Odpoledne odjezd

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Doprava

Stravování

Druh ubytování

Typ zájezdu

Cestovní kancelář

X