Aktuálně máme pro Vás 9489 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování: Snídaně


Program:

Den:
1
Program:
Praha -Dubaj: Sraz na Letišti Václava Havla v Praze dvě hodiny před odletem, odbavení a odlet do Spojených arabských emirátů. Přílet, transfer do hotelu, nocleh v Dubaji.
2 Dubaj : Po snídani se vydáte na celodenní prohlídku moderní Dubaje. Vaše cesta začne foto-zastávkou u sedmihvězdičkového hotelu Burj Al Arab na pláži Jumeirah. Pojedete kolem Jumeirah Beach residence, která je nejprestižnější adresou ve městě. Nedaleko se nachází malé Benátky Dubaje v komplexu hotelu Madinat Jumeitrah, kde se snoubí vodní kanály s arabskou architekturou. Zde navštívíte Madinat souk (moderní tržiště) a vychutnáte si neobyčejné výhledy na Burj Al Arab. Další zastávka patří ikonickému hotelu Atlantis, umístěnému na umělém ostrově ve tvaru palmy. Podél pobřeží se přesunete do čtvrti Dubai Marina, která se nachází kolem uměle vytvořeného kanálu, který se stal kosmopolitní částí města. V této oblasti nemůžete vynechat foto-zastávku u mrakodrapu Cayan tower, místní promenádu The walk a umělý ostrov Bluewaters s největším vyhlídkovým kolem světa – Dubai Ain. Dále se podíváte do obchodního domu Mall of the Emirates, jehož součástí je umělý Ski areál. Odtud projedete kolem šejchova sídla Zabeel Palace a zastavíte se v Dubai Mall, nejrozlehlejším obchodním domu, jehož součástí je i úchvatné Aquarium s místní podmořskou faunou. Z Dubai Mall projdete kolem zpívající fontány přímo k nejvyšší budově světa Burj Kalifa, kde se ze 124 patra pokocháte pohledem na pulsující metropoli. Nocleh v Dubaji.
3 Dubaj – Abu Dhabi – Dubaj: Snídaně, transfer podél pobřeží do hlavního města Spojených arabských emirátů a také do nejbohatšího emirátu Abu Dhabi. Po cestě projedete kolem největšího uměle vytvořeného přístavu Jabel Ali. První zastávkou na fotografování bude Yas Island, na kterém se nachází ikonický Ferrari World. Dále budete směřovat do samého centra metropole, pobřežní promenády tzv. Cornish, kolem které se nachází nejvyšší mrakodrapy Abu Dhabi. Přesunete se do Heritage Village, která Vám přiblíží místní tradice a historii. Po obědě budete mít zastávku u hotelu Emirates Palace, připomínající palác z Tisíce a jedné noci. Poté si prohlédnete úchvatnou mešitu Sheik Zayed, která je třetí nejrozsáhlejší mešitou na světě. Pro vstup do mešity je zapotřebí dodržet předepsaný dress code. Následuje návrat do Vašeho hotelu v Dubaji. Večer možnost fakultativního výletu lodí „Dhow cruise“ v oblasti Marina s večeří.
4 Dubaj – Al Ain – Dubaj: Snídaně, následuje odjezd do charismatického pouštního města Al Ain, známého jako zastávka karavan uprostřed rozlehlé pouště. Al Ain je nazýváno také jako město zahrad, je druhým největším městem emirátu Abu Dhabi a narodil se zde první prezident Sheik Zhayed. Al Ain je zapsán jako památka světového dědictví UNESCO. Podíváte se do zahrad Hili Gardens s archeologickými artefakty, seznámíte se s unikátním zavlažovacím systémem „Falaj“. Budete hosty královské rodiny v pevnosti Al Ain Palace Museum, která bývala domovem vládce Sheikha Zayeda. Poobědváte v lokální restauraci, ponoříte se do klidu oázy lemované datlovými palmami. Seznámíte se hlouběji s místními tradicemi v Al Ain National Muzeum. Následuje cesta zpět do Vašeho hotelu v Dubaji.
5 Sharjah – Ras Al Khaimah: Po snídani pojedete do emirátu Sharjah, který byl označen za kulturní centrum islámského světa (UNESCO). Nachází se zde rozlehlá universita, muzea a galerie. Sharjah je také živé město plné barevných tržišť. Navštívíte nejstarší tržiště s tradičními rukodělnými výrobky, uvidíte nejlepší zlatnictví ve městě v Souq Al Markazi, zastavíte se na živém tržišti s čerstvou zeleninou a rybami. V Muzeu Islámské Civilizace se dozvíte, proč byla právě Sharjah zvolena za hlavní město islámské kultury. Poté budete pokračovat podél pobřeží přes dva menší emiráty Ajman a Um Al Quain do emirátu Ras Al Khaimah. Zde budete ubytováni v 5* hotelu na uměle vytvořeném ostrově Marjan Island. Následuje nocleh v hotelu.
6 Ras Al Khaimah: Snídaně, pobyt v hotelovém resortu u pláže s možností koupání, v odpoledních hodinách transfer do beduínského tábora, kde si užijete jízdu džípy po písečných dunách při západu slunce. V táboře budete uvítáni originální arabskou kávou a datlemi, následuje večeře formou barbeque provázená místním folklórem. Svůj zážitek můžete individuálně obohatit kouřením vodní dýmky, jízdou na velbloudu nebo malováním henou. Transfer zpět do hotelu, nocleh.
7 Ras Al Khaimah: Snídaně, pobyt v hotelovém resortu u pláže s možností koupání, případně možnost fakultativních aktivit, doporučit můžeme nejdelší zip line na světě.
8 odlet z SAE: Odhlášení z hotelu, brzký ranní transfer na letiště, odbavení, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha – SAE – Praha
letištní a palivové poplatky
4x nocleh v hotelu 3* se snídaní
3x nocleh v 4*hotelu v RasAl Khaimah se snídaní
2 x (3. a 4. den programu) oběd v lokální restauraci
1 x večeře formou barbeque v desert kempu (6.den)
veškeré privátní transfery během okruhu
všechny prohlídky a vstupy dle programu
služby česky hovořícího průvodce (min. 12 osob)

Cena nezahrnuje:

spropitné a pobytová taxa cca 70,– USD
fakultativní služby
cestovní pojištění a připojištění storna

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-10-23

ter

Termín do:
2022-10-30

Cena za:
Lůžko dospělý

Cena:
41790

Dítě do 12ti let se dvěma dospělými od 36190 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Cestovní kancelář

X