Aktuálně máme pro Vás 8650 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování:


Program:

Den:
1
Program:
ODLET 1 Z PRAHY DO PEKINGU: Odlet do Pekingu.
2 PEKING: Přílet do Pekingu. Transfer do hotelu, ubytování. Večer individuální volno.
3 3 ZAKÁZANÉ MĚSTO, CHRÁM NEBES: Snídaně. Celodenní prohlídka Zakázaného města – sídla panovníků dynastie Ming a Čching. Během vlády všech císařů bylo nepřístupné veřejnosti. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka Chrámu nebes, ve kterém panovníci dynastie Ming a Čching pořádali modlitební obřady. Večer fakultativně návštěva akrobatické show.
4 VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ, HROBKY DYNASTIE MING: Snídaně. Celodenní výlet k Velké čínské zdi. Tato zeď, sloužící původně k obranným účelům, se nachází zhruba 60 km severovýchodně od Pekingu. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka jedné ze dvou přístupných hrobek panovníků dynastie Ming (celkem 13 hrobek).
5 KUNMING – SHILIN: Ranní transfer na letiště. Přelet do města do města věčného jara – Kunmingu. Po příletu návštěva kamenného lesa Shilin, nejnavštěvovanější lokality v Yunannu. Procházka mezi pozoruhodnými skalními útvary s výškou 30 metrů. Transfer do hotelu, nocleh.
6 DALI: Snídaně. Odjezd do Dali, starobylého čínského města, ležícího v blízkosti jezera Erhai. Odpoledne projížďka po jezeře Erhai a návštěva areálu Tří pagod z 9. století. Večer procházka po starém městě. Nocleh.
7 LIJIANG: Snídaně. Odjezd do Lijiangu. Cestou zastávka ve vesnici Xizhou s významnými baiskými domy. Po příjezdu do Lijiangu následuje procházka starým městem. Město je dnes zařazeno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Následuje návštěva parku Černého draka s kulisou Sněžné hory nefritového draka a muzea. Nocleh.
8 LIJIANG: Snídaně. Výjezd lanovkou na Sněžnou horu do výše 4.506 metrů nad mořem s úchvatnými výhledy na okolní ledovce. 10 km od Lijiangu leží vesnice Baisha, kde uvidíme pozůstatky dvou velkolepých chrámů se zachovalými freskami ze 14. století.
9 ZHONGDIAN: Snídaně. Odjezd do Zhongdianu. Cestou zastávka u soutěsky Tygřího skoku, malá
procházka k prvnímu ohybu Dlouhé řeky. Ubytování v Zhongdianu – hlavním městě tibetské autonomní oblasti Diqing. Naleznete zde tradiční tibetské stavby. Nocleh.
10 ZHONGDIAN: Snídaně. Výlet do NP Potatso s bohatou faunou a flórou. Po obědě prohlídka rozsáhlého kláštera Songzanlinsi, v němž žije přes 600 mnichů. Návštěva tibetské rodiny. Nocleh.
11 ZHONDGIAN – CHENGDU: Snídaně. Volný den. Odpoledne transfer na letiště. Odlet do Chengdu. Ubytování. Nocleh.
12 CHENGDU: Snídaně. Dopoledne navštívíte chovnou stanici pandy velké. V roce 2016 se zde narodilo 26 mláďat. Po obědě prohlídka starého města a buddhistického kláštera Wenshu.
13 CHENGDU: Snídaně. Volný den. Odpoledne transfer na letiště. Následuje odlet do Prahy.
14 PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha – Peking a Chengdu – Praha s přestupem
leteckou přepravu Peking – Kunming a Zhongdian – Chengdu
letištní taxy
11x nocleh v hotelech 3* – 4*
plnou penzi
program včetně vstupů a transfery
českého průvodce ESO travel a místního průvodce

Cena nezahrnuje:

vstupní vízum – poplatek 2.700,- Kč. Platí se přímo vízovému centru. Nutný on-line formulář a osobní návštěva vízového centra za účelem sejmutí otisků prstů. Vyřízení trvá 1 týden.
fakultativní výlety nad rámec programu
pojištění léčebných výloh do zahraničí

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-10-05

ter

Termín do:
2022-10-18

Cena za:
Základní cena zájezdu

Cena:
89990

Příplatek za jednolůžkový pokoj od 15800 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Doprava

Cestovní kancelář

X