Aktuálně máme pro Vás 9153 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: letecky

Typ zájezdu: poznávací

Druh ubytování: hotel

Stravování: snídaně


Program:

Den:
1
Program:
LAS VEGAS: Vítejte v Las Vegas, pouštní oáze zářivých neonů a vzrušující zábavy! Doprava do Las Vegas a transfer do hotelu je individuální starostí klienta (na vyžádání zajistíme).Setkání s vedoucím zájezdu, seznámení s detaily a organizací programu. Odpoledne i večer ind. prohlídka velkoměsta hazardu a oslnivých atrakcí či návštěvou některého z velkolepých kasin a zde se oddat hazardu za povzbudivého cinkotu mincí herních automatů či vzrušující rotace ruletové kuličky.
2 ODLET DO YOSEMITE NP: Putování začne krátkým ranním letem na palubě soukromého letadla do městečka Merced …
2 YOSEMITE NP: …a dále nedlouhou jízdou autobusem do NP Yosemite. Zde nás čeká prohlídka omračujících přírodních scenerií, Yosemitského údolí s nejvyšším vodopádem (739 m) Severní Ameriky, žulových gigantů Half Dome a El Capitan, Tunnel View a vodopádu Bridalveil. Ubytování uvnitř parku.
3 NAPA VALLEY – SAN FRANCISCO: Během cesty k Pacifiku si “odskočíme” na sklenku dobrého vína do legendárního údolí vína Napa Valley, kde si rovněž prohlédneme malebné městečko Sonoma. A pak, po pár desítkách minut na kolech, Vás rázem zasáhne omamná vůně oceánu, ryb a soli a bělostné panoráma okouzlujícího San Franciska. Odpoledne osobní volno, tedy individuální program ve městě. Nocleh v San Francisku.
4 SAN FRANCISCO: Návštěva nejzajímavějších míst města. Uvidíme oranžovou ikonu města most Golden Gate Bridge, pitoreskní Čínskou čtvrť, přístavní promenádu Fisherman’s Wharf či prudké ulice u Russian Hill a rovněž podnikneme plavbu do zátoky s výhledy na oba mosty a ostrov Alcatraz – legendární káznici, v níž byl vedle jiných gaunerů vězněn i nepolapitelný mafián Al Capone. Ve zbytku dne se můžete svézt slavnou kabelovou tramvají (cabel-car). Nocleh v San Francisku.
5 MONTEREY – PACIFIC HIGHWAY: Kolem zátoky Monterey Bay začíná to, čemu Kaliforňané říkají „nejkrásnější setkání země a moře“. Husté sekvojové lesy ustupují cypřišovým hájům a skalnaté pobřeží se zde svažuje do zpěněného oceánu. Prohlídka Montery – města, která inspirovala R. L. Stevensona k napsání Ostrova pokladů a John Steinbeck sem zasadil svou novelu Na plechárně. Vydáme se na 17 Mile Drive s letovisky boháčů, golfovými hřišti či “osamělým cypřišem”. Za osadou Car-mel-by-the-Sea, kde starostoval herec Clint Eastwood zmizí civilizovaný svět a místo něj zaútočí syrová příroda Big Suru. Proslulý pobřežní pás je zhmotněním primitivní síly oceánu, který tluče do stovky metrů vysokých útesů. Silnice, která byla otevřena v roce 1937 a je vytesána do strmých stěn, nás přivede k noc-lehu v oblasti Central Coast.
6 SANTA BARBARA – LOS ANGELES: Dnes nás čeká nejprve prohlídka okouzlujícího městečka San Luis Obispo, pak poutavá cesta do “americké riviéry” Santa Barbara. Po prohlídce následuje přesun do Los Angeles.
7 LOS ANGELES: Dnes se vydáme na zevrubnou prohlídku “Města andělů” po New Yorku druhého největšího v USA. Uděláme-li kolem Los Angeles kruh o průměru 100 km, nacpeme do něj dalších 80 měst, propojíme je dálnicemi a přidáme 13 milionů lidí, získáme pravý obrázek toho, jaké Los Angeles skutečně je. Kdosi před časem řekl, že se Los Angeles podobá nádoru, který prorůstá a pohlcuje vše, co mu stojí v cestě. Ve městě uvidíme Chodník slávy s otisky rukou celebrit filmového Hollywoodu, premiérové kino TCL Chinese a Kodak Theater, Sunset Strip, čtvrtě Beverly Hills s exkluzivním centrem Rodeo Drive, pláže Venice Beach či přímořskou Santa Monicu s kolotočem, který posloužil coby kulisa ve filmu Podraz.
8 LOS ANGELES – LAS VEGAS: Z LA se vydáme opět na palubě letounu na začátek naší cesty – tedy do nevadského Las Vegas. Po příletu transfer na hotel a volný proģram ve městě. NocAleh v Las Vegas.
9 LAS VEGAS: volný den: Volný den v Las Vegas lze zpestřit návštěvou početných atrakcí, nákupy. Průvodce bude k ruce a pomůže s naplánováním dne. Nocleh v Las Vegas.
10 GRAND CANYON – WILLiAMS: Odlet k největší atrakci USA – Velkému kaňonu, z paluby letounu cestou spatříme mohutnou přehradu Hoover Dam na jezeře Mead. …
10 GRAND CANYON: prohlídka: Po přistání přejezd busem ke kaňonu, obří hříčce přírody o délce 446, šířce 29 a hloubce až 1,8 kilometru. Kolosální útvar si vychutnáme z úžasných vyhlídek. Odtud pak odjedeme historickým vlakem do Williamsu.
11 ANTELOPE CANYON – LAkE POWELL: Odjezd – částečně po slavné Route 66 – k Lake Powell a přehradě Glen Dam vybudované na řece Coloradu. Zázračná oáza vodních sportů a rekreace vznikla v roce 1963 zatopením kaňonu Glen. Návštěva Antilopího kaňonu, jenž si získá srdce každého fotografa.
12 MONUMENT VALLEY: Snad každého napadne, že tohle už viděl. Vždyť úvodní scéna z filmu Tenkrát na západě s rudými monolity proslavila údolí po celém světě. Na místě možnost prozkoumat údolí v jeepech navažských indiánů (fakultativně.). Odpoledne návrat do Page, nocleh.
13 BRYCE CANYON & ZION: Přejezd do NP Bryce Canyon. Rezervace s rudými jehlany navažského vápence je považována za vrcholné dílo čarovné přírody Utahu. Kouzlo parku vychutnáme z mnoha nádherných vyhlídek. Pokračujeme do NP Zion, jehož krajinný vzorec určují hluboké kaňony a divoké říčky Virgin, pěší výlet k některému ze zajímavých míst parku.
14 ZION – LAS VEGAS: Přesun do Las Vegas, volný program, nocleh.
15 ODLET DO PrAHY: Individuální transfer na letiště a odlet do cílové destinace.

Cena zahrnuje:

14x ubytování kategorie 3* a 4*
14x snídaně & 1x oběd
doprava: letadlo & autobus
vstupy do národních parků
služby angl. hov. průvodce

Rovněž v ceně
Recepce na uvítání
Privátní stroj na všech leteckých úsecích
NAPA Valley: výlet + ochutnávka vína
San Francisco: prohlídka + plavba
17-Mile Drive a Pebble Beach v Monterey
Cannery Row v Monterey
Los Angeles: prohlídka

Cena nezahrnuje:

leteckou přepravu do Las Vegas a zpět
ubytování před a po skončení zájezdu
fakultativní vstupy a výlety │ spropitné
stravování jiné, než výše uvedené
vstupní autorizaci do USA. Žádost podejte na adrese: https://esta.cbp.dhs.gov

Termíny a ceny:

Termín od:
2021-08-02
2021-08-16
2021-09-06
2021-09-13

ter

Termín do:
2021-08-16
2021-08-30
2021-09-20
2021-09-27

Cena za:
Cena za osobu
Cena za osobu
Cena za osobu
Cena za osobu

Cena:
108990
108990
108990
108990

Příplatek za jednolůžkový pokoj od 33890 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Typ zájezdu

Cestovní kancelář

X