Aktuálně máme pro Vás 8944 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava:

Typ zájezdu:

Druh ubytování:

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

Odjezd v ranních hodinách, přesun do Rakouska. WIESS – návštěva rokokového poutního kostela Wiess (vstup zdarma) poblíž Steingaden zařazeného pod ochranu UNESCO s nádhernou vnitřní výzdobou. Přejezd k visutému mostu pod zříceninou hradu Ehrenberg a pevnostmi Fort Claudia a Klause jižně od města Reutte. HIGHLINE 179 – v závratné výšce nad údolím se klene visutý most, který spojuje zříceninu hradu Ehrenberg s pevností Fort Claudia. Přechod po 400 m dlouhém vzdušném visutém mostě, který se klene až 115 m vysoko nad údolím. Můžete zde otestovat strach z výšek. Přechod vzdušného mostu není povinný. Prohlídka zříceniny hradu Ehrenberg a pevnosti Fort Claudia.

WARTH 1495 m – malebná horská oblast kolem stejnojmenné vesničky rozeseté ve stráni. Z rekreačního střediska jsou výhledy na zelené stráně i skalnaté vrcholky. STEFFISALP EXPRES – čtyřsedačkovou lanovkou do výšky 1884 m. Túry nádhernou krajinou k horským chatám. Pro středně zdatné okružní trek k jezeru Koerbersee s návratem jižní cestou přes Auenfeldalpe k horní stanici lanovky či do Warth s možností výstupu na Warther Horn. Méně zdatní se mohou od jezera Koerbersee vydat severním směrem údolím kolem obce Krumbach do Warthu.

LECH 1444 m – horská vesničkw leží v údolí řeky Lech, která dala oblasti jméno. V roce 2004 byla vyhlášena za nejkrásnější. RÜFIKOPS SEILBAHN – kabinkovou lanovkou do výšky 2350 m. Turistika chráněnou přírodní oblastí s vápencovými skálami podle zdatnosti jednotlivých účastníků. Pro středně zdatné trek ke Stuttgarter Huette a zpět s možností výstupu na Woester Spitze. Méně zdatní mohou od Stuttgartské chaty sestoupit do obce Zuers a pěšky či bezplatně autobusem přejet do Lechu.

LECH 1444 m – tento den budeme opět vyrážet do hor lanovkou z vesničky Lech. PETERSBODENBAHN – šestisedačková lanovka vás vyveze do horských výšin. Panoramatické výhledy. pro středně zdatné okružní trek k jezeru Butzensee, méně zdatní mohou sestoupit po horské silničce do Zug (hezký kostelík a restaurace s místními specialitami) a dojít do Lechu podél stejnojmenné řeky či dojet bezplatně autobusem.

HOLZGAU 1114 m – poslední den zahájíme návštěvou vesničky Holzgau. Vycházka nádhernou soutěskou Hohenbachtal podle pěkných vodopádů Simms k chatě Rossgumpenalm 1329 m. Přechod visutého mostu Hängelbrücke. BACH 1066 m – poté se přesuneme do nedaleké vesničky, ze které vyrazíme lanovkou opět do horského prostředí. JÖCHELSPITZ-BAHN – túra na slunné straně Lechtálského údolí. Lanovkou do nadmořské výšky 1769 m k chatě Sonnalm, kde najdete jednu z nejslunnějších a nejkrásnějších vyhlídek v regionu. Užijte si fantastické alpské panorama s klidnými túrami dle zdatnosti jednotlivých účastníků. Botanickou cestou na vrchol Jöcherspitze 2226 m. Líbit se vám budou koberce pestrých květin. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Návrat v ranních hodinách.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Cestovní kancelář

X