Aktuálně máme pro Vás 7221 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování:


Program:

Den:
1
Program:
ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Johannesburgu.
2 JOHANNESBURG – HOEDSPRUIT: Přílet do Johannesburg z Prahy či Kapského Města (v případě prodloužení zájezdu do JAR) a navazující odlet do
Nelspruit/Skukuza, městeček ležících v těsném dosahu či přímo v Národním parku Kruger. Následuje pozemní transfer do vybraného resortu v NP Kruger či privátní rezervace Timbavati ležící v rámci jeho území. Ubytování,
v podvečer safari v terenním voze s rangerem, nocleh.
2 NP KRUGER: Následuje pozemní transfer do vybraného resortu v NP Kruger či privátní rezervace Timbavati ležící v rámci jeho území. Ubytování, v podvečer safari v terenním voze s rangerem, nocleh.
3 SAFARI V NP KRUGER: Pobyt v pravé africké buši skýtá všechny výhody ryze soukromé rezervace. Individuální péči rangera, detailní poznání divočiny, komfort ubytování, dob rodružná putování za divokou zvěří a stopování „Velké pětky“ – čili lva, levharta, buvola, slona a nosorožce. Program se skládá z ranního safari, snídaně, návratu na základnu, odpočinku a oběda. Odpoledne relaxují návštěvníci u bazénu, případně si pobyt zpříjemňují lehkým drinkem. Lze také vyrazit na pěší průzkum buše – pochopitelně jen v doprovodu ozbrojeného rangera. Odpolední čaj pak následuje další výprava do divočiny s rangerem spojená s drinkem při západu slunce a stopování zvěře se světlometem. Po návratu následuje večeře a volný program většinou se sklenkou dobrého vína a v okolí táborového ohniště tzv. Boma.
5 JAR – MOSAMBIK: Brzy ráno pozemní transfer na letiště v Nelspurit nebo Skukuza (uvniř Kruger NP), odlet via Johannesburg (v případě Simbavati) do Vilanculos. Transfer do hotelu, pobyt u oceánu.
6 POBYT V MOSAMBIKU: Pobyt v resortu s plnou penzí s mimořádnými podmínkami pro koupání, rybaření, potápění či šnorchlování
a možností čerpat řadu dalších doplňkových sportovně relaxačních aktivit jako jízdu na koni, rybaření, kitesurfing, pěší turistiku apod..
9 ODLET DO PRAHY: Transfer na letiště ve Vilanculos. Odlet do Johannesburgu a návazně do Prahy.
10 PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu z Prahy či Cape Town (v případě prodloužení zájezdu do JAR)
letištní poplatky
veškeré transfery včetně leteckých
3x noc ve 4* safari resortu v JAR s plnou penzí (vyjma ápojů) & 2x denně safari 4×4 s rangerem
konzervační poplatky (vstupy) v NP Kruger
4x noc s plnou penzí v AsDunas Lodge 3+*

Cena nezahrnuje:

vízum do Mosambiku $60 (na místě)
fakultativní aktivity
spropitné

Termíny a ceny:

Termín od:
2021-09-01
2021-12-19

ter

Termín do:
2021-12-18
2022-01-10

Cena za:
Cena za osobu (odlet z Prahy)
Cena za osobu (odlet z Prahy)

Cena:
118990
121990

Cena za osobu (odlet z Cape Town) od 91990 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Doprava

Cestovní kancelář

X