Aktuálně máme pro Vás 7097 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování: Snídaně


Program:

Den:
1
Program:
ODLET Z PRAHY A NA CESTĚ: Odlet z Prahy do Sydney. Let na trase s mezipřistáním v Asii.
3 PŘÍLET DO SYDNEY: Po příletu do Sydney krátká orientační prohlídka města s vyhlídkou na budovu Opery a přístavní most, ubytování, volný program na dorovnání časového posunu. Nocleh v Sydney.
4 SYDNEY: Pěší prohlídka města, při níž navštívíme čtvrť Circular Quay s budovou Opery, most Harbour Bridge, čtvrť The Rocks, vyhlídkovou věž AMP Tower, Hyde Park či katedrálu svaté Marie. Projedeme se případně lodí po zálivu (fakultativně). Nocleh v Sydney.
5 CANBERRA: Výlet do Canberry, metropole Austrálie. Prohlídka zahrnuje většinu atrakcí na obou březích jezera Lake Burley Griffin včetně originální budovy parlamentu. Večer návrat do Sydney. Nocleh.
6 NP BLUE MOUNTAIN: Výlet do Blue Mountains. Nejdříve zastavíme v parku divokých zvířat Wildlife Park, kde uvidíte na vlastní oči klokana, koalu, ježuru či pštrosa emu. V Blue Mountains navštívíme vyhlídku na skalní útvar Tři sestry a vyjdeme si na procházku eukalyptovým lesem. Zpět se svezeme nejstrmější železnicí světa.
7 SYDNEY – GOLD COAST: Transfer na letiště, přelet do přímořského ráje Gold Coast severně od Sydney a transfer do hotelu. Volno na plážích Surfers Paradise. Nocleh.
8 GOLD COAST: Volno na nekonečných plážích Gold Coast nebo výlet do deštného pralesa národního parku Lamington s nádhernými výhledy. Nocleh na Gold Coast.
9 BRISBANE – HERVEY BAY: Přejezd přes Sunshine Coast do Hervey Bay – výchozího bodu pro návštěvu ostrova Fraser Island. Cestou prohlídka Brisbane, centra státu Queensland.
10 FRASER ISLAND: Výlet na největší písečný ostrov světa Fraser Island či volno na pláži. Ostrov a národní park Great Sandy je známý neskutečně širokou pláží a písečnými dunami. Nechybějí čirá sladkovodní jezírka nebo deštný prales. Nocleh.
11 ROCKHAMPTON: Přejezd do Rockhamptonu, překročení obratníku Kozoroha. Nocleh.
12 AIRLIE BEACH: Přejezd do Airlie Beach, výchozího bodu pro návštěvu rezervace Whitsundays. Ubytování, volno na pláži. Nocleh.
13 NP WHITSUNDAY ISLAND: Celodenní výlet do národního parku na ostrovech Whitsunday. Ostrovy nabízejí široké možnosti vodních radovánek – potápění, šnorchlování, koupání a romantické procházky. Nocleh.
14 TOWNSVILLE – CAIRNS: Cesta přes Townsville s možností návštěvy akvária, v němž se dozvíme vše o životě na Bariérovém útesu. Odpoledne přejezd do Cairns. Nocleh.
15 CAIRNS: Volno na plážích tropického severu nebo fakultativně výlet lodí se skleněným dnem pro pozorování podmořského života Velkého bariérového útesu – největšího korálového útesu planety. Možnost potápění či šnorchlování. Fakultativně též let vrtulníkem nad útesem. Nocleh.
16 CAIRNS : Volno na plážích tropického severu nebo celodenní výlet do nedaleké Kurandy, která se nachází uprostřed deštného pralesa. Jízda železnicí kolem vodopádů a nejdelší lanovkou na světě nad deštným pralesem bude zakončena v místním kulturním centru vystoupením domorodé skupiny písní a tanců. Můžete si také vyzkoušet hod bumerangem nebo hru na domorodý nástroj didgeridoo. Nocleh v Cairns.
17 ODLET DO PRAHY: Transfer na letiště a odlet z Cairns do Prahy s mezipřistáním v Asii.
18 PŘÍLET DO PRAHY:

Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu a letištní poplatky
14x nocleh kategorie 3* se snídaní
dopravu klimatizovaným mikrobusem/autobusem
služby českého průvodce
vstup do Featherdale Wildlife Parku
jízdenka na lanovku v Blue Mountains
celodenní výlet na Fraser Island
celodenní výlet do Whitsunday Island NP
celodenní výlet do NP Lamington

Cena nezahrnuje:

fakultativní vstupy a výlety
vstupy do národních parků
spropitné a stravování vyjma snídaní
elektronické vízum do Austrálie 500,– Kč (zajistí CK)

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-10-04

ter

Termín do:
2022-10-21

Cena za:
základní cena zájezdu

Cena:
145990

příplatek za jednolůžkový pokoj od 31900 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Cestovní kancelář

X