Aktuálně máme pro Vás 9488 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování: Snídaně


Program:

Den:
1
Program:
ODLET Z PRAHY: Odlet skupiny z Prahy do Johannesburgu.
2 JOHANNESBURG: Přílet dopoledne. Následuje krátká okružní jízda městem s několika zastávkami a vyhlídkovými body a návštěvou černošského předměstí Soweto, kde se v 70. letech minulého století začal psát příběh pádu apartheidu. Přejezd do Pretorie, nocleh.
3 JOHANNESBURG – PRETORIA: Návštěva Voortrekker Monument – památníku bitvy u Blood River. Následuje prohlídka hlavních zajímavostí metropole JAR. Zastávka na náměstí Church Square a u vládních budov Union Buildings. Odpoledne cesta krajinou Východního Transvaalu a návštěva zlatokopecké osady Pilgrim’s Rest s pozůstatky tramvajové dráhy, kterou si zbohatlíci krátili cestu na golf. Nocleh v Graskop či jeho blízosti.
4 BLYDE RIVER CANYON: Putování pohořím Drakensberg. Návštěva Three Rondavel’s, vyhlídky na ohromující Blyde River Canyon – 3. největší kaňon světa. Následuje Božské okno s výhledy do hlubiny, návštěva Bourke’s Luck Potholes s výtvory řeky Treur a zastávka u vodopádů Lisboa či Berlin. Ubytování v rezervaci Karongwe.
5 SAFARI V KARONGWE (KRUGER NP): Brzy ráno safari v rezervaci Karongwe, která je součástí tzv. Velkého Krugerova národního parku. Při troše štěstí uvidíte Velkou pětku a pochopitelně i řadu dalších zvířat. Snídaně, volno, oběd. Odpolední čaj a další safari 4×4 s rangerem. Po večeři si vychutnáte africkou divočinu v atmosféře praskajícího ohně. Nocleh.
6 PŘESUN DO JOHANNESBURGU: Před úsvitem další safari v rezervaci. Po snídani přejezd do Johannesburgu…
6 ODLET DO KAPSKÉHO MĚSTA: …a odlet do Kapského Města.
7 MYS DOBRÉ NADĚJE: Celodenní výlet k Mysu Dobré naděje. Cestou výpravná plavba k ostrovu tuleňů v zátoce Hout Bay. Pak cesta horským pasem Chapman´s Peak k Mysu dobré naděje, Vedle dramatického setkání pevniny s oceánem přijde zastávka v Simon’s Town s kolonií tučňáků (vstupy fakult.) Nocleh v Kapském Městě.
8 ZEMĚ VÍNA: Dopoledne prohlídka města s rušným tržištěm Greenmarket a pestrobarevnou čtvrtí Bo-Kaap. Vyjedeme lanovkou (fakult.) na Stolovou horu , odkud spatříte Kapské Město z jiné perspektivy. Odpoledne výlet na vinice v okolí Stellenbosch s ochutnávkou skvělého vína.
9 KAPSKÉ MĚSTO: Volné dopoledne lze strávit nákupy na promenádě Victoria & Alfred Waterfront. Odpoledne transfer na letiště v Kapském Městě a odlet do Prahy.
10 PŘÍLET DO PRAHY:

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu na trase: Praha – Johannesburg – Kapské Město – Praha a letištní poplatky
7x nocleh kategorie 3* se snídaní
1x oběd, 2x večeře
dopravu klimatizovaným mikrobusem/busem
služby českého průvodce
odnos zavazadel v hotelech a na letištích
vstupy: privátní rezervace v oblasti Kruger NP, Cape Point NP, Voortrekker Monument, Panorama Route (Bourkes Luck Potholes, Berlin Falls, Three Rondavels), Chapman’s Peak
safari: 3x safari 4×4 (po cca 3 hod) 5. a 6. den programu

Cena nezahrnuje:

fakultativní vstupy a výlety
spropitné

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-08-05
2022-10-22

ter

Termín do:
2022-08-14
2022-10-31

Cena za:
základní cena zájezdu
základní cena zájezdu

Cena:
68990
68990

příplatek za jednolůžkový pokoj od 9500 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Cestovní kancelář

X