Aktuálně máme pro Vás 8944 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování: Snídaně


Program:

Den:
1
Program:
ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy. Odbavení 2 h před odletem.
2 PŘÍLET DO TOKIA: Přílet do Tokia, transfer do hotelu. Nocleh v Tokiu.
3 TOKIO: Snídaně. Celodenní prohlídka hlavního města Tokia. Tokio se rozprostírá v délce 130 km po dél celého zálivu, má kolem 28 milionů obyvatel a představuje největší měst ský konglomerát na světě. Navštívíte svatyni Meidži Džingu, okolí císařského paláce, areál Asakusa s chrámem bohyně Hase Kanon a tokijskou věž. Oběd. Prohlídku města zakončíte v moderním obchodním cen tru na Ginze. Nocleh v Tokiu.
4 NIKKÓ: Snídaně. Celodenní výlet do národního parku Nikkó, který je znám svými svatyněmi, chrámy a nádhernou přírodou. Během dne navštívíte svatyni Tóšógú věnovanou slavnému šógunskému voje vůdci. Oběd. Odpoledne se „cik-cak“ cestou vydáte k jezeru Čúzen džiko a prohlédnete si 97 metrů vysoký vodo pád Kegon. Návrat do Tokia. Nocleh.
5 KAMAKURA – JOKOHAMA – TOKIO: Snídaně. Odjezd na celodenní výlet do Kamakury a Jokohamy. Prohlídka chrámů v Kamakuře a známé bronzové sochy Buddhy Daibucu, jokohamské věže, parku Jamašita a ultra moderního centra Minato Mirai 21. Nocleh.
6 TOKIO – HAKONE – HORA FUDŽI – KJÓTÓ: Snídaně. Odjezd do Hakone, výlet lanovkou na Owakudani s horkými prameny a výhledem na posvátnou horu Fudži. Projížďka výletní lodí po horském jezeře Aši. V pozdním odpoledni odjezd šinkansenem do Kjóta. Nocleh.
7 NARA – ÓSAKA: Snídaně. Odjezd do města Nary. Návštěva parku s posvátnými jeleny s rozlohou 526 hektarů. Obdivu hodná je svatyně Kasuga a chrám Tódaidži s největší sochou Buddhy po cházející z 8. století. V odpoledních hodinách od jezd do Ósaky (návštěva ósackého hradu a plovoucí zahradní observatoře). Večer návrat do Kjóta, nocleh.
8 HRAD HIKONE – KJÓTO: Snídaně. Odjezd do města Hikone. Prohlídka místního hradu postaveného v období Edo počátkem 17. století. Dnes se jedná o pozůstatky jednoho z nejstarších původních hradů v Japonsku. Po prohlídce hradu navštívíte japonskou zahradu Genkyu-en. Cesta pokračuje do Kjóta, kde se nevšedním zážitkem se stává návštěva hradu Nidžo, jenž byl postaven ve druhé polovině 14.století jako součást rezidence šóguna. Nocleh v Kjótu.
9 KJÓTÓ: Snídaně. Celodenní prohlídka města Kjóta, které bylo hlavním městem v letech 794 až 1868 a patří mezi nejkrásnější japonská města. Prohlídka Zlatého pavilonu Kinkakudži, ležícího v typické japonské zahradě a svatyně Kijomizu-dera, odkud se rozprostírá výhled na Kjótó. Odpoledne přejezd do Fušimi, kde navštívíte sake muzeum a svatyni Fušimi Inari Tajša. Nocleh v Kjótu.
10 KJÓTÓ – PRAHA: Snídaně. Dopoledne volný program. Odjezd na letiště Kansai. Odlet do Prahy.
11 PŘÍLET DO PRAHY:

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha – Tokio a Ósaka – Praha s přestupem
letištní taxy
8 noclehů se snídaní v hotelu kat. 4*
2 x oběd
přeprava zavazadel mezi Tokiem a Ósakou
transfery (autobus + šinkansen)
program dle itineráře se vstupy
česky hovořícího průvodce ESO travel (minimálně 16 osob)

Cena nezahrnuje:

fakultativní výlety
cestovní pojištění

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-07-22
2022-10-06

ter

Termín do:
2022-08-01
2022-10-16

Cena za:
Základní cena zájezdu
Základní cena zájezdu

Cena:
88990
89990

Příplatek za jednolůžkový pokoj od 17500 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Cestovní kancelář

X