Aktuálně máme pro Vás 8621 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Druh zájezdu: Poznávací

Druh ubytování: Hotel

Doprava: Autobus

Stravování: Snídaně


O vaší dovolené:

Popis
Paříž je hlavním městem a srdcem země, jejíž jazyk a kultura ovlivnily celý svět. Katedrála Notre Dame, Louvre – jedno z nejznámějších světových muzeí, pařížské kavárny i životem překypující bulváry charakterizují toto úžasné město. Dominantou a turistickou lahůdkou je zcela jistě 300 m vysoká Eiffelova věž i Vítězný oblouk na bulváru Champs Elysées.

Ubytování
2x ubytování v hotelu na kraji Paříže (2L pokoje)

Další informace
Program je orientační a lze ho změnit dle zvyklostí průvodce, časových, klimatických a místních podmínek. Průvodce nesmí v archeologických areálech a u některých památek provádět výklad. Ten poskytne v autobuse.

Stravování
2x snídaně v hotelu

Program
1. den: odjezd v odpoledních hodinách, noční přesun do Paříže.
2. den: Příjezd do PAŘÍŽE – celodenní prohlídka (Eiffelova věž – možnost výstupu do druhého či třetího patra, které je ve výšce 276 m, Martovo pole – rozlehlý park z větší části s typickou francouzskou zahradní architekturou, Palác Invalidů – monumentální komplex staveb, v královském kostele hrobka Napoleona I., Pont Neuf – nejstarší most v Paříži, Conciergerie – královský palác, kaple Sainte Chapelle, slavná katedrále Notre-Dame). Ubytování, nocleh.
3. den: VERSAILLES – za Ludvíka XIV. centrum politické moci ve Francii. Prohlídka jednoho zámeckého okruhu. Vycházka do francouzské zahrady. Návrat do Paříže a pokračování prohlídky (La Défense – obchodní čtvrť s mrakodrapy, Vítězný oblouk, Elysejská pole – hlavní obchodní třída, Montmartre, Sacre Coeur – z terasy nádherný výhled na město, Moulin Rouge – známý zábavní podnik, Concorde – jedno z nejkrásnějších náměstí na světě, místo popravy Ludvíka XVI. a Marie Antoinetty, Place Vendome – sloup Vítězství, Hotel Ritz,…, Elysejský palác – sídlo prezidenta, La Madeleine – kostel sv. Máří Magdalény). Nocleh.
4. den: Dokončení prohlídky Paříže (prohlídka některého muzea, alternativně prohlídka města. Výlet lodí po Seině. Musée du Louvre – nejslavnější muzeum, Musée d´Orsay – nejvýznamnější impresionistická sbírka v Paříži, Musée Picasso). Odjezd do REMEŠE – večerní zastávka u katedrály. Odjezd do ČR.
5. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Doprava
Zájezdovým busem
Nástupy: Polička, Litomyšl, Chrudim, Pardubice, H. Králové, Poděbrady, Praha
svozy: na trase Trutnov – Jaroměř – H. Králové (zdarma);
případně Náchod, Č. Skalice, N. M. n. Metují, Dobruška, Hořice (+180,-Kč/os.)

Cena zahrnuje:
2x ubytování (2L pokoj) v hotelu se snídaní, dopravu busem, průvodce.

Cena nezahrnuje:
1lůžkový pokoj + 1.750,-Kč; komplexní cestovní pojištění á 165,-Kč. Vstupné do objektů při prohlídkách, projížďku lodí po Seině (doporučujeme cca 50EUR).

Termíny a ceny:

Cena v úvodu je při ubytování od 2021-05-12 do 2021-05-16.

Termín od:
2021-05-12

Termín do:
2021-05-16

Cena za:
Základní cena

Cena:
5871

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Doprava

Stravování

Druh ubytování

Cestovní kancelář

X