Aktuálně máme pro Vás 8935 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování: Snídaně


Program:

Den:
1
Program:
ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Jakarty s přestupem.
2 PŘÍLET DO JAKARTY: Snídaně. V odpoledních hodinách přílet do Jakarty. Ubytování. Volno, nocleh.
3 JAKARTA – YOGYAKARTA: Snídaně. Okruh Jakartou. Transfer na letiště a odlet do Yogyakarty na ostrově Jáva. Ubytování, volno, nocleh.
4 YOGYAKARTA – PRAMBANAN: Snídaně. Prohlídka města: návštěva sultánského paláce Kraton, ruin vodního paláce Taman Sari a projížďka po starém městě. Po obědě návštěva hinduistické svatyně Prambanan. Návrat do hotelu. Večer možnost fakultativně navštívit taneční představení Ramajana s večeří v Pura Wisata. Nocleh.
5 BOROBODUR – DIENG PLATEAU: Po snídani prohlídka chrámu Borobudur, největší buddhistické svatyně na světě. Po obědě se pokračuje na náhorní planinu Dieng, která patří mezi vulkanicky nejaktivnější oblasti Indonésie. Návrat do Yogyakarty. Nocleh.
6 YOGYAKARTA – MALANG: Po snídani transfer na vlakové nádraží a odjezd vlakem do Malangu. Rozmanitá krajina se sopečnými úpatími a produktivními plantážemi rýže. Přestup na bus a odjezd do hotelu. Ubytování a nocleh.
7 MALANG – TAMAN SAFARI – BROMO: Snídaně. Prohlídka horského města Malang. Procházka po výstavním bulváru Jalan Ijen s ukázkami koloniální architektury. Návštěva ptačího a květinového trhu. Po obědě zastávka na Taman safari, následuje transfer do Broma. Nocleh.
8 BROMO – IJEN PLATEAU: Časně ráno odjezd džípem na vyhlídku Penanjakan (2.770 m) na východ slunce nad sopkou Bromo, nejfotografovanější přírodní scenérií Indonésie. Cesta pokračuje na ponících k jícnu kráteru. Návrat do hotelu. Po snídani odjezd do oblasti vulkánů Ijen na východě Jávy. Během cesty krátká zastávka u kávových, kakaových a hřebíčkových plantáží. Ubytování, nocleh.
9 IJEN PLATEAU – KETAPANG – BALI: Brzy ráno odjezd džípem kolem kávovníkových a hřebíčkových stromů do vesnice Licin, která už leží v jednom z posledních deštných pralesů Jávy. Odtud se vydáte stezkami vyšlapanými nosiči síry na asi 90minutovou túru na vrchol sopky Ijen. Na konci cesty se otevírá výjimečný pohled na kráterové jezero a na sírové stěny kráteru. Odjezd do Ketapangu na východním pobřeží Jávy. Jízda trajektem na ostrov Bali. Následuje cesta po pobřeží jihozápadního Bali. Večer příjezd do hotelu. Nocleh.
10 BALI – POBYT U MOŘE: Pobyt u moře.
11 CELUK – KLUNGKUNG – BESAKIH – TIRTAGANGGA – CANDIDASA: Snídaně. Po představení legendárního tance démonů Barong se vydáte do městečka Celuk, které je proslulé svými šperkařskými dílničkami zpracovávajícími stříbro a zlato. Tropickou přírodou přijedete do města Klung kung, kde navštívíte soudní palác Kertha Gosa. Po obědě pojedete k nejvýznamnějšímu chrámu Bali Besakih, odkud je fascinující výhled na nejvyšší vulkán ostrova Gunung Agung. Podél terasovitých rýžových polí a salakových plantáží pojedete do vodního paláce Tirtagangga s přírodními bazénky. Nocleh v Candidasa.
12 TANGANAN – GOA LAWAH – UBUD – KINTAMANI – LOVINA: Snídaně. Návštěva vesničky Tanganan, kde žijí původní obyvatelé Bali, kterým se říká Agabalijci. Cesta do netopýří jeskyně Goa Lawah. Přejezd do Ubudu, centra balijského umění. Cesta horskými údolími do vesnice Kintamani, která leží na okraji kráteru sopky Penulisan. Výhled na činný vulkán Batur. Oběd. Přejezd na severní pobřeží do letoviska Lovina, možnost odpočinku a koupání na zdejších plážích s černým vulkanickým pískem. Nocleh v Lovině.
13 BRATAN – TAMAN AJUN – TANAH LOT: Po snídani možnost koupání v sirných pramenech. Dále cesta pokračuje podél rýžových polí k vodnímu chrámu kráterového jezera Bratan. Zastávka na typickém místním trhu. Po obědě prohlídka královské pury Taman Ayun ve vesničce Mengwi a prohlídka mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále čnějící z moře. Pokračování pobytem v hotelu 4*. Možnost změny hotelu v jiné části Bali nebo na Lomboku za příplatek.
14 POBYT U MOŘE: Pobyt u moře.
16 ODLET DO PRAHY: Volné dopoledne. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.
17 PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha – Jakarta – Yogyakarta a Denpasar – Praha s přestupem
letištní taxy
14x ubytování se snídaní v hotelech 3* a 4*
9x oběd
program včetně veškerých vstupů a transferů
místní česky hovořící průvodce

Cena nezahrnuje:

fakultativní akce a spropitné
cestovní pojištění

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-09-23

ter

Termín do:
2022-10-09

Cena za:
Základní cena zájezdu

Cena:
79990

Příplatek za jednolůžkový pokoj od 18900 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Cestovní kancelář

X