Aktuálně máme pro Vás 8944 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava:

Typ zájezdu:

Druh ubytování:

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

Dopoledne přesun na Plzeňsko. CERHOVICE – vycházka na rozhlednu Třenická hora. Vyhlídka na Český kras a Brdy. STARÝ PLZENEC – exkurze s degustací do závodu, který vyrábí BOHEMIA SEKT.

ROTUNDA SV. PETRA PAVLA – románská stavba, prohlídka národní kulturní památky, vycházka.        

PLZEŇ – prohlídka centra města podle zájmu účastníků. Muzeum Patton Memorial Pilsen, památník obětem zla, gotický chrám sv. Bartoloměje.

PLASY – cisterciácký klášter je národní kulturní památkou. Byl postaven podle plánů J. B. Santiniho Aichla a K. I. Dientzenhofera. Možnost prohlídky zajímavého interiéru. MARIÁNSKÁ TÝNICE – cisterciácký klášter a poutní kostel. Plány vypracoval také architekt J. B. Santini Aichl. Možnost prohlídky muzea s bohatými expozicemi. ŽIHLE – vycházka nedalekým skalním městečkem Viklan se zajímavými skalními útvary. RABŠTEJN NAD STŘELOU – nejmenší město ve střední Evropě. Dominantou městečka je barokní zámek se zajímavou expozicí. Zajímavá je i Loretánská kaple a další památky. HROMNICKÉ JEZÍRKO – přírodní rezervace s vyhlídkou, vycházka.

NEČTINY – novogotický zámek s cimbuřím, vycházka zámeckým parkem. MANĚTÍN – barokní perla západních Čech. Možnost prohlídky zámku, který do barokního slohu přebudoval Jan Blažej Santini Aichl. Bohatá sochařská výzdoba města, sousoší Nejsvětější Trojice na náměstí. ŽLUTICE – středověké město s historickými památkami. CHYŠE – možnost prohlídky interiéru zámku zahrnující reprezentační i obytné části včetně pokoje Karla Čapka. Vycházka rozsáhlým zámeckým parkem. Součástí zámeckého areálu je panský pivovar. Možnost ochutnávky místního piva.

HRACHOLUSKY – hráz přehrady, vycházka. STŘÍBRO – královské město rozloženo nad údolím Mže s mnoha historickými památkami. KLADRUBY – klášter je národní kulturní památkou. Expozice sv. Jana Nepomuckého. Chrám Nanebevzetí Panny Marie je unikátním dílem barokní gotiky – J. B. Santini. Vycházka.

PLZEŇ – prohlídka plzeňského pivovaru Prazdroj.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Cestovní kancelář

X