Aktuálně máme pro Vás 8941 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava:

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Penzion

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:


Odjezd v ranních hodinách, přesun do Rakouska. GLEINKERSEE – pěší výlet kolem jezera skýtá nádherné výhledy na okolní krajinu. Vysoko se tyčící horská skaliska se jakoby přibližují a z druhé strany jezera Gleinkersee je naproti vidět pohoří Sengsengebirge, které se zrcadlí v jezerní hladině.

HINTERSTODER – dopoledne kabinkovou a sedačkovou lanovkou Höss Express do výšky 1808 m (na kartu zdarma) na tzv. Hutterer Höss. Zde se Vám naskytne úchvatný pohled na pohoří Totes Gebirge. Lehká turistika kolem jezera Schafkogelsee a na dvě vyhlídka Dachsteinblick a Schafkögel. Panoramatické výhledy. Vycházka k romantickému jezeru Schiederweiher. Pěkné výhledy na nejvyšší vrchol pohoří Totes Gebirge – Grosser Priel 2515 m a další výrazný vrchol Spitzmauer 2446 m. Tyto dvě mohutné hory se za příznivého počasí pěkně zrcadlí na hladině jezera.

PYHRNPASS 807 m – pozemní lanovkou na náhorní plošinu Wurzeralm 1400 m (na kartu zdarma). Dvouhodinová túra po náhorní plošině. Trasa vede kolem nejrozlehlejšího vysokohorského rašeliniště ve východní části Vápencových Alp. WURZERALM – pastviny a zelené louky. Krásné výhledy na horský svět s vrcholem Wascheneck 2389 m a s bizarní skalní stěnou Rote Wand. BRUNNSTEINERSEE – romantické jezero. Pestrobarevné koberce květin a idylické horské jezírko okouzlí i toho nejzatvrzelejšího pragmatika. Lanovkou Frauenkar se dostanete do nadmořské výšky 1800 m k další okružní turistické stezce, která vám odhalí krásy fascinující horské flóry.

SPITTAL AM PYHRN – túra soutěskou (vstup na kartu zdarma) Dr. Vogelgesanga, což je druhá nejdelší soutěska v Rakousku (dlouhá 1,5 km), představení přírody s padající vodou a peřejemi. Při prolézání divoké romantické rokliny je třeba zdolat 500 schodů mezi skalními stěnami, několik lávek a můstků. Odpoledne turistika v pohoří. Oblast je proslulá jako zahrada Alp, hned od jara jsou zde horské louky posety květy. Záplavy barevných květů hořců či růžových horských azalek vytvářejí fantastické scenérie.

WINDISCHGARSTEN – sedačkovou lanovkou z centra města na Wurbaurkogel (na kartu zdarma). Zdarma vstup na 21 m vysokou panoramatickou věž, audio průvodce v češtině. Nádherná panorama okolních hor. Lehká turistika v národním parku Kalkalpen (Vápencové Alpy). V poledních hodinách odjezd, návrat do 22.00 hodin.

V případě volného času lze na destinační kartu zdarma navštívit ALPINEUM HINTERSTODER – moderní muzeum, zajímavá národopisná expozice. Dále se nabízí Vlastivědné muzeum ve Windischgarstenu a několik dalších míst. Nedaleko místa ubytování jsou na kartu zdarma přístupné Panoramatický krytý bazén ve Spitalu am Pyhrnu a krytý bazén ve Windischgarstenu.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Cestovní kancelář

X