Aktuálně máme pro Vás 8944 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu: Poznávací

Druh ubytování: Hotel

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

1. DEN

Odlet z Prahy v 6.00 hodin, přílet do Lisabonu v 8.30 hodin. Přesun na hotel.

LISABON – prohlídka historického centra. Dvoupatrové autobusy Hop on – Hop off (3 okruhy vč. Tram + výtah S. Justa) na 48 hodin v ceně zájezdu. Na náměstí Praco de Comercio, kde se nachází socha Josefa I. a je z nábřežní promenády nádherný výhled na řeku Tejo nastoupíme do historické tramvaje a vyjedeme do čtvrti Alfama, kde si prohlédneme hrad Castelo de Sáo Jorge, odkud je nejhezčí výhled na Lisabon. V rámci prohlídky hradu je ve věži Torre de Ulysses projekce Camera Obscura. Prohlédneme si klášter Sao Vincente a katedrálu Sé ze 12. století.

Belém / Baira Alto (Bus Hop on – Hop off)

LISABON – po snídani okružní jízda Lisabonem, dvoupatrový autobus nás na doveze na nejzajímavější místa v Lisabonu. Belém: Klášter sv. Jeronýma, Belémská věž, která sloužila jako pevnost a maják a památník mořeplavců. Odpoledne okruh moderním Lisabonem, možnost výstupu u lanovky, která byla postavena u příležitosti EXPO ´98. Dále možnost návštěvy delfinária (15% sleva).

Večer výjezd výtahem S. Justa nebo pozemní lanovkou do čtvrti Baira Alto, kde je možné povečeřet v některé z typických portugalských restaurací nebo poslechnout živou hudbou ve stylu fado (fakultativně), případně se procházet úzkými uličkami. Krásný je výhled z Miradouro de Sao Pedro do čtvrti Baixa.

Sintra/ Estoril /Cascais/ Guincho / Cabo da Roca (100 km)

Po snídani odjezd do SINTRA (UNESCO), prohlídka Palácio Nacional da Pena (turistika v přilehlém lesoparku s exotickou vegetací), Cascais – prohlídka bývalé rybářské vísky, nynějšího turistického letoviska. Zastávka v ESTORIL, známé díky bývalému okruhu F1 a kasinu. Letovisko Guincho s dlouhou pláží se surfaři čekající na tu vysokou vlnu. Celodenní výlet zakončíme na CABO DA ROCA – nejzápadnější bod evropského kontinentu (možnost turistiky na útesech) při dobrém počasí až do západu slunce.

Evora / Algarve (300 km)

Po snídani odjezd do EVORY. Návštěva tohoto města, které bývalo residencí mnoha portugalských králů, zahrnuje prohlídku náměstí Geraldo, kostela sv. Františka a jeho kostěné kaple a římského chrámu. ALGARVE – jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy.

Lagos / Cabo de San Vincente (60 km)

Návštěva CABO DE SAN VINCENTE – nejjihozápadnější výběžek Evropy s majestátním majákem. Možnost plavby lodičkami kolem rozeklaného skalnatého pobřeží u LAGOSU.
Odpoledne volno na pláži

Algarve / Lisabon (320 km)

Dopoledne volno v poledne přesun do Lisabonu: Dokončení prohlídky města. Jižní břeh řeky Teja – rozhledna na Cristo-Rei se sochou Krista, pobřeží Costa de Carica. Přesun na letiště

Přílet do Prahy ráno v 6 hodin.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Doprava

Druh ubytování

Typ zájezdu

Cestovní kancelář

X