Aktuálně máme pro Vás 7213 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava:

Typ zájezdu:

Druh ubytování:

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

1. DEN

Odjezd ve večerních hodinách, noční přesun přes Rakousko do Slovinska.

POSTOJENSKÁ JESKYNĚ – podzemním vláčkem chodbami dlouhými 4 km s krápníkovou výzdobou, dál pěší trasa dlouhá necelé 2 km chodbami i úchvatnými dómy s krásnou krápníkovou výzdobou. PREDJAMSKY GRAD – alternativně místo jeskyně Postojna prohlídka hradu, který je vybudovaný v kopci pod převislou skálou na krasovém ponoru potoka Lokve. ŠKOCJANSKÉ JAMY – unikátní krasový systém 11 podzemních propojených jeskyní, propadlých údolí a přírodních mostů. Jeskyně jsou zapsány na Seznamu přírodního dědictví UNESCO.

Dopoledne LIPICA – známý hřebčín, koně můžete vidět i na okolních pastvinách, prohlídka hřebčína. PRŠUTARNA – po návštěvě světoznámého hřebčína se vydáme do pravé pršutárny. Půjdeme na exkurzi do výroby tradiční sušené vepřové šunky pršut. Součástí prohlídky bude i degustace a možnost si koupit pršut domů. Odpoledne rekreace na mořském pobřeží.

TERST – opomíjené město s mnoha nej. Ve městě kromě historického jádra najdete i římské památky. MIRAMARE – pohádková habsburská rezidence na břehu jadranu. Možnost vykoupání.

PIRAN – prohlídka historické části města. PORTOROŽ – další přímořské letovisko, prohlídka města. Možnost vykoupání. KOPER – historické jádro města. Honosné paláce jsou svázány svou minulostí s Benátkami.

LUBLAŇ – dominantu města tvoří hrad. V podhradí se nachází historické jádro města, Pogačarjev trg, Dračí most, rybářská čtvrť Krakovo, kostel sv. Jakuba a další. MARIBOR – slovinská „Mekka vína“. Malebné historické jádro města s hradem, pozoruhodný sloup se sochou sv. Floriána, katedrální kostel sv. Jana Křtitele, čtvrť Lent je tvořena malebnými domy. Čtyři sta let stará vinná réva (zapsána v Guinnessově knize rekordů jako nejstarší vinná réva na světě).

Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Návrat v ranních hodinách.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Cestovní kancelář

X