Aparthotel Triglav – Relax pobyt, 3 noci

7 440 

Destinace: Bohinjské jezero

Katalogové číslo: 12689 Kategorie:

Aparthotel Triglav 3* nabízí 27 apartmánů s různým počtem lůžek, od pokojů Deluxe až po menší studia. Aparthotel je postaven v části Stara Fužina u Bohinjského jezera. Pokoje jsou pohodlné, nově zařízené a svěží, pokoje s výhledem na jezero nebo na hory nabízejí překrásné výhledy a možnost relaxace i na balkoně.

Ubytování: 8 x malé studio (2 osoby), 6 x velké studio (max. 3 osoby), 6 x apartmán s pohledem na jezero (max. 3 osoby), 3 x apartmán (max. 3 osoby), 2 x studio s patrovým lůžkem (max. 4 osoby), 2 x Deluxe apartmán (max. 5 osob). Všechny pokoje mají balkon, kuchyňský kout se všemi potřebnými kuchyňskými potřebami, ručníky, povlečení atd, koupelnu, WC.

V Aparthotelu Triglav nabízíme také bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a snídani s výhledem na jezero. od února bude k dispozici nové wellness centrum (finská sauna, turecká sauna, lehátka, masáže)

Stravování: bohatá snídaně formou bufetu s možností lokálních produktů. U některých pobytů je v ceně polopenze (snídaně, večeře) – vždy je informace zřetelně uvedena v popisu Cena zahrnuje.

Parkování: zdarma (možnost nabíječek pro elektromobily)

WiFi zdarma

pes za příplatek 10 Eur/noc – nutno nahlásit při rezervaci

Pobytová taxa se platí na recepci – 2 Eur/os./noc.

 

Lokalita