Hotel Vita Dobrna – 3 noci v termálech

4 170 

Destinace: Dobrna

Katalogové číslo: 12698 Kategorie:

HOTEL VITA Dobrna**** se nachází přímo u vstupu do lázeňského komplexu. Jedná se o nejmladší hotel s kompletní nabídkou pod jednou střechou. Je zde centrální recepce hotelu Vita a Vily Higiea, kavárna s nabídkou vynikajících cukrářských výrobků a tanečních večerů pořádaných na konci týdne, bazény s léčivou termální vodou a FKK terasa, sauny »Dežela savn« s velkou sluneční terasou, špičkové centrum masáží a krásy a salón vlasové péče »Hiša na travniku«, medicínské středisko s terapiemi vycházejícími z přírody, hotelová restaurace, restaurace a’la carte, prostory pro semináře, dětský koutek, internetový koutek s bezplatným internetovým připojením.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, ve kterých je telefon, TV, trezor, minibar, WC, koupelna, fén na vlasy a klimatizace. K dispozici jsou i pokoje s balkonem.

Stravování: polopenze formou bufetu. Možnost dokoupení obědů za 300 Kč na osobu a den.

Platba na místě: Pobytová taxa ve výši 2,50 EUR na osobu a den je splatná na místě, dále se platí registrační poplatek ve výši 1,50 Eur/os./pobyt

PŘÍRODNÍ FAKTORY
V Lázních Dobrna jsou tři hlavní léčivé složky uznané Ministerstvem zdravotnictví Slovinské republiky: termální vodu, bahno a rašelinu.

BAZÉNY: Termální bazény jsou Vám k dispozici v hotelu Vita a v Lázeňském domě. Hlavní účinkující látkou v Lázních Dobrna je alkalická termální voda s teplotou u pramene okolo 35 až 36,5 °C obsahující přiměřené množství vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanu. Po celá desetiletí ji používáme k posílení organizmu a zlepšení celkové psychofyzické kondice jednotlivců i skupin. Hlavní účinkující látkou je vápník – hořčík hydrogenuhličitá alkalická akratoterma o teplotě od 35 do 36,5 °C. Ministerstvo zdravotnictví Slovinské republiky potvrdilo termální vodu jako přírodní léčivý faktor.

TEPLOTA VODY

Bazény s lázeňskou termální vodou v hotelu Vita
– vnitřní bazén s teplotou 32 °C
– venkovní bazén s teplotou 28 – 29 ˚C
– vnitřní dětský bazén s teplotou 32 ˚C
– venkovní dětský bazén s teplotou 32 ˚C
– perličková koupel s teplotou 35 – 36 ˚C
– perličková koupel v centru saun s teplotou 35 ˚C
– ochlazovací bazén v centru saun 17 ˚C
– koupele 32 – 34 ˚C.

Lázeňský dům:
– koupele 32 – 34 °C, bazén 32 °C.

 

Lokalita