Thermana – 3 noci v termálech

5 850 

Destinace: Laško

Katalogové číslo: 12966 Kategorie:

Thermana Park Laško****Superior patří do luxusního komplexu Thermana Laško na okraji města Laško. Budovy jsou luxusně vybavené, ubytování je pohodlné. Thermana je dobrou volbou pro rodiny, sportovce, kongresy, ale i pro lidi, kteří vědí, co chtějí.
Můžete se těšit na gurmánské lahůdky v a'la carte restauraci, nebo hotelové restauraci, v příjemném prostředí vinařství a kavárny s vynikajícím výběrem nápojů a dezertů všeho druhu. Večery jsou obohaceny hudebním programem. O fyzické a psychické uvolnění je postaráno v prostorách termálního střediska, které je ve skleněné kopuli. V Thermaně se také nachází Wellness Spa centrum, kde kromě jiných služeb, jsou lázně a masáže těla.
Hotel se nachází uprostřed klidného parku u řeky Savinja, pouhých 15 minut chůze od centra města.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje bez balkonu se sprchovým koutem nebo vanou, fénem, minibarem, TV, WIFI
Za příplatek je na výběr i z ostatních typů pokojů: pohled na řeku (2 EUR na osobu a noc), pohled na řeku s balkonem (4 EUR na osobu a noc). Možnost dětské postýlky za 8 EUR na osobu a den.

Termální bazény:

teplota vody v bazénu pod skleněnou kupolí je od 31° do 32°C [bazén s vlnobitím, rekreačně masážní bazén, divoká řeka, dětský vodní park, 3 vířivky nad bazénem (34° C), Kneippův chodník, tobogán]

venkovní bazény mají různou teplotu od 26° do 34°C [rekreačně masážní bazén propojen s venkovním bazénem, plavecký bazén, bazén po děti, křišťálový bazén, vodní tobogán, venkovní tobogán]

Termální voda vyvěrá z hloubky 160 m s teplotou 32°- 35 °C, její složení řadí tuto vodu mezi středně mineralizovanou vodu.

Stravování: polopenze

Na místě se platí pobytová taxa ve výši 2,50 EUR na osobu a den a dítě 7-18 let platí 1,25 Eur/od./den a jednorázový přihlašovací poplatek 2 Eur/osoba.

 

Lokalita