Aktuálně máme pro Vás 8944 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Druh zájezdu: Poznávací

Druh ubytování: Program

Doprava: Autobus

Stravování: Polopenze


O vaší dovolené:

Popis
Szeged – Subotica – Novi Sad – Sremska Mitrovica – Smederevo – Bělehrad – Mohacs

Ubytování
hotel, penzion

Další informace
Program je orientační a lze ho změnit dle zvyklostí průvodce, časových, klimatických a místních podmínek. Průvodce nesmí v archeologických areálech a u některých památek provádět výklad. Ten poskytne v autobuse.

Stravování
3x snídaně

Doprava
Autobusem

Program
1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách, směr Slovensko, Maďarsko. SZEGED – čtvrté největší maďarské město, kterému se také říká “Město slunečního svitu“. Mezi památky Szegedu patří Votivní kostel, Dimitrova věž, Nová synagoga, Brána hrdinů, … Ubytování, nocleh.
2. den: Snídaně. Odjezd do SUBOTICE – moderní město na severu Srbska, dýchne zde na Vás doba Marie Terezie i středoevropská moderní atmosféra. NOVI SAD – druhé největší město Srbska, kde uvidíte například Petrovaradínskou pevnost, staré centrum,… Přejezd na ubytování, nocleh.
3. den: Snídaně. SREMSKI KARLOVCI – unikátní barokní centrum, kaple Míru. Přejezd národním parkem Fruška Gora do bývalé antické metropole SIRMIUM – dnes SREMSKA MITROVICA. Podle legendy zde byl roku 306 popraven křesťanský mučedník Demetrios ze Soluně. Dochovalo se zde mnoho památek ze starověku. Ubytování, nocleh.
4. den: Snídaně. SMEDEREVO – na břehu Dunaje, Smederevská pevnost – jedna z největších v Evropě, dnes tvoří jedinečnou kulisu mnoha hudebním a divadelním představením. BĚLEHRAD – prohlídka hlavního města Srbska na soutoku řeky Dunaj a Sáva. Uvidíte například velkolepý chrám sv. Sávy (největší pravoslavný chrám na Balkáně), Národní muzeum, Národní divadlo, kostel sv. Marka (zde jsou uloženy ostatky cara Štěpána Dušana Silného), Kalemegdan (rozlehlá středověká pevnost s parkem a vojenským muzeem). Odjezd do Maďarska. Dle časových možností krátká zastávka u MOHACSE – zde se konala slavná bitva. Večer odjezd do ČR.
5. den: Příjezd do ČR v ranních (dopoledních) hodinách.

Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování, 3x snídaně, průvodce

Cena nezahrnuje:
vstupy cca 40€; komplexní pojištění á 198,-Kč; 1L pokoj á 1.990,-Kč; 3x večeře 820,-Kč.

Termíny a ceny:

Cena v úvodu je při ubytování od 2021-05-13 do 2021-05-17.

Termín od:
2021-05-13
2021-07-01

Termín do:
2021-05-17
2021-07-13

Cena za:
Základní cena
Základní cena

Cena:
6450.5
16140.5

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Doprava

Stravování

Druh ubytování
Cestovní kancelář

X