Aktuálně máme pro Vás 7514 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Autobus

Typ zájezdu: Poznávací

Druh ubytování: Hotel

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

1. den: Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v západních Čechách. Přesun do Tyrolska. WATTENS – křišťálový svět Swarovski, křišťálová stěna z 12 tun křišťálového skla, největší křišťál na světě.

2. den: MIEDERS 953 m – kabinkovou lanovkou na vrchol Koppeneck 1600 m. MARIA-WALDRAST – přes lesy a pastviny pěšky na nejvýše položené poutní místo v Evropě s pověstným léčivým pramenem a klášterní restaurací, návrat lanovkou nebo bobovou dráhou do údolí. MISCHBACH – WASSERFALL – vycházka k vodopádu padajícímu do údolí z výšky 100 metrů téměř volným pádem.

3. den: STUBAISKÝ LEDOVEC – výjezd kabinkovou lanovkou do výšky 3210 m. TOP OF TYROL – vyhlídková terasa, panoramatický výhled na 109 vrcholů, vycházka k ledovci. EISGROTTE – možnost návštěvy ledovcové jeskyně. DRESDNER HÜTTE – vycházka okolo vodopádu u nejstarší turistické chaty v údolí. GRAWA-WASSERFALL – vycházka podél říčky Ruetz k nejširšímu vodopádu ve Východních Alpách.

4. den: NEUSTIFT – kabinkovou lanovkou Panoramabahn Elfer k Bergrestaurant Agrar 1 790 m. Od největších průchozích slunečních hodin v Alpách vycházka s výhledy do údolí Stubaital a Pinnistal dle zdatnosti účastníků. Zdatnější účastníci výstup na Elferturm 2495 m připomínající jižněji ležící Dolomity a po Panoramweg okolo chaty Elferhütte zpět.

5. den: FULPMES – lanovkou Kreuzjochbahn do výšky 2136 m. STUBAIBLICK – nenáročný výstup k vyhlídkové plošině a naučný okruh věnovaný alpské flóře, pěšky do mezistanice kolem chaty Schlickeralm, lze krátit lanovkou. Zdatnější účastníci hřebenová túra k chatě Starkenburgerhütte 2229 m. Odpoledne jízda Stubaiskou nostalgickou železnicí do Innsbrucku. INNSBRUCK – podvečerní prohlídka hlavního tyrolského města. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

6. den: návrat v ranních hodinách.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Doprava

Stravování

Druh ubytování

Typ zájezdu

Cestovní kancelář

X