Aktuálně máme pro Vás 8944 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování: Snídaně


Program:

Den:
1
Program:
ODLET Z PRAHY: Odlet do Tallinu, po příletu přivítání na letišti transfer do hotelu, ubytování, individuální volno, nocleh.
2 TO NEJLEPŠÍ Z TALLINU: Snídaně, celodenní okružní jízda Tallinem se zachovalými hradbami a romantickými zákoutími ve spleti malebných uliček včetně katedrály Sv. Marie a ortodoxního chrámu Alexandra Něvského. Návštěva nejstarší části Pirity, kde končí město Tallin a začíná moře. Prohlídka tamní zříceniny kláštera St. Briget a parku Kardiorg, který byl postaven v barokním stylu Petrem I. Procházka přístavní čtvrtí Kalamaja s typickými dřevěnými rybářskými domky a množstvím kavárniček a tržnicí Bauti Jaama Turg. Na závěr navštívíme skanzen pod širým nebem v Rocca al Mare, návrat do hotelu, nocleh v Tallinu.
3 LODÍ DO HELSINEK, VLAKEM DO PETROHRADU: Snídaně, odjezd trajektem do Helsinek. Procházka po samotném historickém centru města, dále prohlídka dominanty města – Helsinské evangelické katedrály a Uspenské katedrály – největší pravoslavné katedrály v západní Evropě, transfer na nádraží, odjezd vlakem, ubytování a nocleh v Petrohradě.
4 TO NEJLEPŠÍ Z PETROHRADU – ERMITÁŽ: Snídaně, návštěva Vladimirského pravoslavného chrámu na Vladimirském prospektu, který navštěvoval světoznámý ruský prozaik Dostojevský. Zastávku u legendárního křižníku Aurora. Návštěva Petropavlovské pevnosti s prohlídkou katedrály Sv. Petra a Sv. Pavla. Prohlídka Zimního paláce včetně Ermitáže. Návrat do hotelu, nocleh v Petrohradě.
5 LETNÍ SÍDLO PETRA VELIKÉHO: Snídaně, odjezd do letní rezidence Petra Velikého Petrodvorce, postaveného podle Versailles se 170 fontánami a vodními kaskádami. Prohlídka paláce. Dále zastávka ve městě Puškin, původním jménem Carskoje Selo, jehož parky a paláce nechaly zbudovat Alžběta a Kateřina Veliká. Procházka parkem a návrat do Petrohradu. Vyhlídková plavba po jedinečných petropavlovských kanálech, návrat do hotelu, nocleh Petrohrad.
6 PŘÍLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy s přestupem v Moskvě.

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha – Tallin, Petrohrad – Praha
letištní taxy
5x ubytování v hotelech 3* se snídaněmi
program, transfery a vstupy dle itineráře
trajekt Tallin – Helsinky
vlak Helsinky – Petrohrad
česky mluvícího průvodce (min. 12 osob)

Cena nezahrnuje:

vstupní vízum do Ruska 3100,- Kč
spropitné 20 EUR
pojištění léčebných výloh

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-09-09

ter

Termín do:
2022-09-14

Cena za:
Lůžko dospělý

Cena:
37190

Příplatek za jednolůžkový pokoj od 6490 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Cestovní kancelář

X