Aktuálně máme pro Vás 7520 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava:

Typ zájezdu: Poznávací

Druh ubytování: Hotel

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

1. den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu po trase včetně Brna. Předpokládaný příjezd do Dunajské Stredy do 14:00 hodin. DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších termálů na jižním Slovensku. K dispozici jsou 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s mineralizovanou a termální vodou o teplotě od 24 do 40 °C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu.

2. den: dopoledne exkurze do pivovaru v Hurbanově včetně degustace. Seznámíte se s výrobou Zlatého bažanta a naučíte se načepovat pivo tak, aby zůstala jeho chuť a kvalita. KOMÁRNO – zastávka u Nádvoří Evropy. Odpoledne relaxace v termálním areálu Veĺký Meder. VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají z hloubky 1500 m o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Moderní areál poskytuje služby ve svém krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Do krytého plaveckého bazénu jsou nutné koupací čepice. Bazény můžete využívat až do 20:00 hodin.

3. den: dopoledne výlet k vodnímu mlýnu. VEĽKÝ MEDER – odpoledne relaxace v termálním areálu.

4. den: Lipót – "Perla Meziostroví". Termální a zážitkové lázně patří k nejmodernějším v Maďarsku. Termální voda s teplotou 65 °C vyvěrá z hloubky 2200 m. Je alkalicko-uhlovodíkového charakteru s obsahem jodidových iontů. Je vhodná na léčení pohybového ústrojí, revmatických a zánětlivých potíží. Lázeňský komplex se nachází v tichém krásném přírodním prostředí, návštěvníky láká dvěma léčebnými bazény, plaveckým bazénem, dětskými bazénky, divokou řekou, vířivkou, zážitkovým bazénem s masážními prvky, bazénem s rozlohou 1200 m2 s dalšími atrakcemi (vlnobití, vodní park, tobogány) a saunou postavenou na ostrůvku s originálním designem vodního mlýnu. Originální kavárna s výhledem do pekárny.

5. den: dopoledne výlet k vodnímu dílu Gabčíkovo. Dvouhodinová plavba vyhlídkovou lodí se zajímavým výkladem místního průvodce. VEĽKÝ MEDER – odpoledne relaxace v termálním areálu.

6. den: MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20:00 hodin.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Typ zájezdu

Cestovní kancelář

X