Aktuálně máme pro Vás 9152 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava:

Typ zájezdu:

Druh ubytování:

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:


Odjezd ve večerních hodinách, noční přesun na Ukrajinu.

V ranních hodinách projdeme kontrolou pasů a přes celnici přejedeme na Ukrajinu. SOLOTVINA – oblast se solnými doly, možnost vykoupání ve slaném jezeře, které se také nazývá ukrajinské Mrtvé moře. CHUST – zřícenina středověkého hradu, stopy Čechů na každém kroku. RACHOV – nejvýše položené město na Ukrajině, nejvýznamnější středisko cestovního ruchu, ubytování v hotelu, který postavili Češi a kde bydlel T.G.Masaryk.

ČERNÁ HORA – fakultativní výlet do horské skupiny terénními auty (gruzaviky).Možnost horské turistiky trasy s přihlédnutím ke zdatnosti účastníků. Černá Hora je nejvyšším ukrajinským pohořím. SVIDOVEC – BLIŽNICA – vrcholek nad nejvýše položeným zimním lyžařským střediskem Dragobrat, nádherné výhledy, celkové převýšení 500 m, 4 hodiny. JASIŇA – poslední rychlíková stanice v prvorepublikovém Československu, huculské muzeum a dřevěný kostelík. TRUFANEC – pěkný vodopád.

HOVERLA 2061 m – fakultativní výlet do hor terénními auty (gruzaviky). Lehký výstup na nejvyšší horu Ukrajiny, která je součástí Karpatského národního parku, 400 m převýšení, 4 hodiny. Kruhový výhled.

ČERNÁ HORA – fakultativní výlet terénními automobily (gruzaviky). POP IVAN ČERNOHORSKÝ 2022 m – nejvýchodnější hranice bývalého Československa, zříceniny meteorologické observatoře opředené legendami a tajemstvími. Salaše, neobydlená krajina, kruhové výhledy, romantická údolí. Obtížnost tras s přihlédnutím ke zdatnosti účastníků.

SINĚVIRSKÉ JEZERO – největší jezero na Podkarpatské Rusi opředeno zajímavou pověstí, kouzelný národní park, lehká túra. KOLOČAVA – rodná obec Nikoly Šuhaje loupežníka, malé muzeum Ivana Olbrachta, hroby Nikoly Šuhaje a českých četníků, skanzen úzkokolejky.

MUKAČEVO – prohlídka historického jádra města. Na místním tržišti nakoupíte nač si vzpomenete. PALANOK – majestátní pohraniční hrad s bohatou historií, muzeum. UŽHOROD – prohlídka města – české stopy patrné všude, památníky Masaryka a Štefánika, nábřežní promenáda, hrad s muzeem karpatské přírody, skanzen s exponáty ze všech oblastí Podkarpatské Rusi, folklor. Ve večerních hodinách odjezd, noční přejezd zpět do ČR.

Návrat v ranních nebo dopoledních hodinách zpět domů.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Cestovní kancelář

X