Aktuálně máme pro Vás 8650 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování: Bez stravy


Program:

Den:
1
Program:
ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu ubytování, volno. Nocleh v LA.
2 LOS ANGELES: Ve městě nás kupříkladu čeká Chodník slávy, návštěva Sunset Drive, Financial Center, milionářské čtvrtě Beverly Hills, Venice Beach či předměstí Santa Monica. Nocleh v Los Angeles.
3 BIG SUR – SAN FRANCISCO: Cesta po Pacific Highway, legendární silnici vytesané do strmých útesů. Zastávka v Carmel, následuje pobřežní cesta 17 Mile Drive, Pebble Beach a Monterey. K večeru příjezd do San Franciska.
4 SAN FRANCISCO: Prohlídka města s návštěvou Golden Gate Bridge, ulice Lombard či pitoreskní Čínské čtvrti. Podnikneme plavbu v zátoce s výhledy na město, oba mosty a ostrov Alcatraz, nocleh.
5 ÚCHVATNÝ YOSEMITE: Přejezd do NP Yosemite. Navštívíme Yosemitské údolí s nejvyšším vodopádem (739 m) Severní Ameriky, vyhlídku Glacier Point. Průsmykem Tioga (3000 m) sjedeme k jezeru Mono Lake, ubytování.
6 MONO LAKE – ÚDOLÍ SMRTI: Prohlídka jezera Mono Lake a městečka duchů Bodie. Pak cesta podél Sierra Nevady do Údolí smrti, nejteplejšího a nejníže položeného bodu západní polokoule. Prohlídka, nocleh v údolí.
7 LAS VEGAS: Příjezd do velkoměsta hazardu, zábavy a oslnivých atrakcí. Po ubytování v centru města projížďka po nejživější ulici města tzv. Stripu. Volný program za cinkotu mincí. Nocleh v Las Vegas.
8 NP ZION: Výprava do NP Zion, jehož krajinný vzorec určují hluboké kaňony a divoké říčky. Možnost pěších výletů, odpoledne přejezd do Bryce/Kanab/Page, nocleh.
9 MAGICKÝ BRYCE CANYON: Prohlídka NP Bryce Canyon s rudými jehlany navažského vápence. Přejezd do Page, nocleh.
10 GRAND CANYON – PAGE: Celodenní výlet do NP Grand Canyon, jenž si vychutnáme z mnoha vyhlídek. Cestou zpět do Page/Kanab u Lake Powell návštěva Horseshoe Bend, nejkrásnějšího meandru na řece Colorado.
11 MONUMENT VALLEY: Návštěva Antilopího kaňonu a odjezd do Údolí monumentů. Panoráma rudých monolitů můžeme prozkoumat v terénních autech navažských indiánů (obojí fakultativně). Nocleh na trase.
12 NP ARCHES: Zastávka u kolmé stěny Údolí bohů, přejezd do Moab. Následuje prohlídka skalních oblouků NP Arches s možností poutavých pěších výletů. Nocleh v Moab.
13 ASPEN – DENVER: Zastávka v Aspenu, ztělesnění luxusu Ameriky. Domy zde mají herci Jack Nicholson či Cher. Průsmykem Independence (3688 m) se protáhneme do Leadvillu, kde bývala bohatá naleziště stříbra.
14 ROCKY MOUNTAIN: Prohlídka centra města a odjezd do NP Rocky Mountain. Čeká nás neuvěřitelná cesta až do výšky 3713 m, kde se rozevře výhled na horské velikány, údolí a neprostupné lesy. Nocleh na trase.
15 PREZIDENTI VE SKÁLE: Příjezd do pohoří Black Hills s nalezištěm mamutů, stády bizonů, pyšnými Siouxy, jedinečnou Jehlovou silnicí, prezidenty ve skále či westernovým městečkem Deadwood. Nocleh na trase.
16 NP BADLANDS: Zastávka ve Wall se slavným dragstórem. Průjezd strhující krajinou NP Badlands. Prérie se tu propadá o desítky metrů a před zraky se rozevírá scenerie jiné planety. Přejezd Missouri, nocleh.
17 FARMÁŘSKÁ ZEMĚ: Prohlídka městského paláce, jehož fasáda je vyrobena ze stovek tisíců kukuřičných klasů. Přejezd zemí nekonečných lánů do Chicaga, nocleh.
18 CHICAGO: Prohlídka města, jemuž Michigan Lake a vodní kanály vtiskly punc přímořského letoviska. Z Willis Tower uvidíme tuto enklávu českých přistěhovalců v plné nádheře. Nocleh v Chicagu.
19 LAKE ERIE – NIAGARA: Přejezd podél jezera Lake Erie k Niagarským vodopádům, nocleh.
20 NIAGARA FALLS – ALBANY: Pěší výlet podél vodopádů. Sílu živlu znásobí plavba lodí v blízkosti vodní stěny. Odjezd do Albany, prohlídka, noc leh.
21 WEST POINT – NEW YORK: Cestou podél půvabné řeky Hudson návštěva slavné akademie West Point. Nocleh v New Yorku.
22 NEW YORK: Plavba k Soše svobody, následuje jižní Manhattan s Wall Street, Čínská a Italská čtvrť. Nocleh v NY.
23 ODLET DO PRAHY: Odpoledne odlet do Prahy.
24 PŘÍLET DO PRAHY:

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu a letištní taxy
22x ubytování kategorie 3*
dopravu vozy (max. 6 osob/vůz, 2 vozy/zájezd)
vstupy do národních parků
služby českého průvodce
plavba v San Francisku
vstup k vápencovým tufám Mono Lake
návštěva městečka duchů Bodie ghost town
vstup do Monument Valley
návštěva mrakodrapu Willis (dříve Sears) Tower v Chicagu
plavba lodí do těsné blízkosti Niagarských vodopádů
výlet lodí k soše Svobody a na ostrov Ellis Island

Cena nezahrnuje:

fakultativní vstupy a výlety
stravování a spropitné
vstupní autorizaci do USA. Žádost podejte na adrese: https://esta.cbp.dhs.gov

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-08-31

ter

Termín do:
2022-09-23

Cena za:
Základní cena zájezdu

Cena:
123990

příplatek za jednolůžkový pokoj od 38600 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Cestovní kancelář

X