Aktuálně máme pro Vás 9031 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: autobus

Typ zájezdu: Poznávací

Druh ubytování: Hotel

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

Odjezd v ranních hodinách, přesun do Polska. WROCLAW (Vratislav) je jedno z nejkrásnějších měst, které založil český kníže Vratislav. Novodobou atrakcí jsou trpaslíci. TRHOVÉ NÁMĚSTÍ – druhé největší náměstí v Polsku, k odpočinku zvou romantické hospůdky a kavárny. Radnice – jedna z nejvýznamnějších ukázek gotické architektury ve střední a východní Evropě. Kostel sv. Alžběty – zajímavá gotická bazilika s vysokou věží. TUMSKÝ OSTROV – atraktivní oblast s mnoha památkami. Katedrála Jana Křtitele se vyznačuje směsicí slohů, gotický kostel Nejsvětější Panny Marie Na písku. HNĚZDNO – město na sedmi pahorcích mezi jezery. Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Vojtěcha – korunovace polských králů. Jsou zde uloženy ostatky sv. Vojtěcha.

POZNAŇ – historické jádro města, Starý rynek, radnice s orlojem, zámek. TUMSKÝ OSTROV – katedrála sv. Petra a Pavla, jeden z nejstarších kostelů v Polsku. SWIEBODZIN – SOCHA JEŽÍŠE KRISTA – 36 m vysoká socha Krista, o 6 m vyšší než socha v Riu de Janeiru. GOSCIKOWO – PARADYZ – pozoruhodný klášterní areál s kostelem Nanebevzetí Panny Marie.

ZELENÁ HORA – zachovalé historické jádro, hradby, konkatedrála svaté Hedviky Slezské. OCHLA – skanzen, exponáty lidové kultury, stavby z Lužice, Velkopolska a Dolního Slezska. ZAHÁŇ – knížecí zámek se zajímavým parkem. MUŽAKOVSKÝ PARK – přírodní pohraniční komplex, anglický park, který je zapsán na Seznamu UNESCO. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Doprava

Stravování
Druh ubytování

Cestovní kancelář

Typ zájezdu

X