Aktuálně máme pro Vás 8944 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování: Snídaně


Program:

Den:
1
Program:
ODLET A LET NA TRASE:
3 DARWIN: Přílet do Darwinu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
4 KATHERINE GORGE: Návštěva NP Litchfield s vodopády, jezírky a termitišti. Cesta do Katherine. Plavba mezi pískovcovými skálami Katherine Gorge.
5 LAKE ARGYLE – KUNUNURRA: Cesta přes Victoria River a Timber Creek s okouzlujícím Lake Argyle. Dále plavba po Old River do Kununurry.
6 BUNGLE BUNGLE DAY: Návštěva drsné oblasti Kimberley a největšího diamantového dolu světa. Odpoledne cesta do El Questro Station s tradičními dobytčími farmami o rozloze milionů akrů půdy.
7 FITZROY CROSSING: Návštěva Halls Creek – místa, kde v 19. století vřela zlatá horečka. Odpoledne strávíme v povodí řeky Fitzroy River.
8 GEIKIE GORGE – BROOME: Plavba strhující roklinou Geikie Gorge. Dále návštěva Derbyjského Boab Prison Tree. Za zhlédnutí stojí tyrkysová modř zátoky Roebuck Bay. V podvečer návštěva Pearl Lugger Musea a expozice o pěstování perel.
9 BROOME: Volný den v Broome. Fakultat. vyjížďka na velbloudech.
10 PORT HEDLAND: Průjezd odlehlou krajinou Great Sandy Desert. Návštěva Iron Ore Port s výkladem o historii přístavu. Podíváme se rovněž na obrovské důlní zařízení využívané při těžbě.
11 KARIJINI NATIONAL PARK: Cesta do NP Karijini, který je známý velkolepými vodopády a roklinami. Zastávka u Fortescue Falls. Nocleh.
12 TOM PRICE MINE NORTH: Návštěva důlního komplexu MT. TOM PRICE MINE. Cesta do Karratha a Dampier. Návštěva North-West Project. Pak cesta na jih krajinou pokrytou kobercem trávy spinifex k pobřežnímu městu Exmouth.
13 CORAL BAY – NINGALOO REEF: Cesta do malebné zátoky Coral Bay s pohádkově modrou vodou a bílým pískem. Vyhlídková plavba po Ningaloo Reef – k vidění je na 500 druhů ryb v okolí pestrobarevných korálů. V rezervaci Cape Range zastavíme v překrásné zátoce Turquoise Bay. Program zakončíme v majáku Vlaming Head Lighthouse s neopakovatelnými výhledy na pobřeží.
14 SHARK BAY: Návštěva rybářského města Carnarvon, kde se pěstuje tropické ovoce. Cesta do Shark Bay a NP Francois Peron, jehož mělké vody jsou domovem delfínů, želv a velryb.
15 MONKEY MIA DOLPHINS: Prohlídka Monkey Mia, neobvyklého místa, kde divocí delfíni připlouvají ke břehům.
16 NP KALBARRI: Návštěva Hamelin Pool se starověkými zkamenělinami. Dojezd do NP Kalbarri, ohromující pohled na řeku Murchison River, která si před miliony lety prorazila cestu k pobřeží a nechala za sebou 80 km pitorestních meandrů a strží. Cesta do rybářského města Geraldtonu.
17 THE PINNACLES: Po návštěvě historické vesničky Greenough nás pohltí NP Nambung s ohromujícím pohledem na poušť, z níž vystupují tisíce pískovcových pilířů.
18 PERTH: Prohlídka hlavního města Západní Austrálie. Navštívíme Fremantle a další zajímavosti města včetně výletu na ostrov Rottnest Island.
19 ODLET DO PRAHY: Transfer na letiště a odlet do Prahy.
20 PŘÍLET DO PRAHY:

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu a letištní poplatky
16x nocleh kategorie 3* se snídaní
dopravu busem, minibusem či vozem
vstupy do národních parků
služby českého průvodce

Cena nezahrnuje:

fakultativní vstupy a výlety
spropitné a stravování vyjma snídaní
vízum do Austrálie (zajistí CK za 500,- Kč)

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-05-02

ter

Termín do:
2022-05-21

Cena za:
Cena za osobu

Cena:
148990

příplatek za jednolůžkový pokoj od 38990 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Cestovní kancelář

X