Aktuálně máme pro Vás 8941 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava:

Typ zájezdu: Poznávací

Druh ubytování: Hotel

Stravování: 


Popis zájezdu:

Program:

Den: Program:

1. DEN

Odjezd v ranních hodinách, přesun na Slovensko, možnost nástupu i v Olomouci. STREČNO – jeden z nejrozsáhlejších slovenských hradů se zajímavou expozicí je národní kulturní památkou. Z věže fantastický výhled do Strečnianské soutěsky. STARÝ HRAD – vycházka na romantickou, legendami opředenou zříceninu hradu, který se vypíná vysoko nad Domašinským meandrem. ŽILINA – historické centrum tvoří krásná náměstí, úzké uličky a množství restaurací.

BUDATÍN – architektonická perla na Váhu. Na hradě je jedinečné muzeum drátenictví. V zámeckém parku je mnoho vzácných dřevin. BYTČA – Sobašný palác. Město ukrývá ve svém středu jedno z nejvýznamnějších a architektonicky nejcennějších šlechtických sídel v Horním Uhersku. SÚLOV – z obce výhledy na Súlovské skály. Vycházka skalním městem ke zřícenině Súlovského hradu. MANINSKÁ SOUTĚSKA – nahlédneme do vápencového kaňonu. NIMNICA – minerální perla Slovenska. Jedny z nejmladších slovenských lázní.

TRENČIANSKÉ TEPLICE – oblíbené lázně v podhůří Strážovských vrchů. TRENČÍN – v historickém jádru města, kterému vévodí mohutný hrad, najdete zajímavé památky. Hrad je národní kulturní památkou. BECKOV – romantický strážce Pováží, který se tyčí na vápencové skále nad stejnojmennou obcí.

ČACHTICE – vycházka na romantickou zříceninu hradu, který je po celkové rekonstrukci. Hrad byl sídlem Alžběty Báthoryové. Od hradu jsou pěkné výhledy. PIEŠŤANY – největší a nejvyhledávanější slovenské lázně. V lázeňském parku jsou minerální prameny. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje:

Nástupní místa:

Termíny a ceny:

Termín od:

ter

Termín do:

Cena za:

Cena:

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Typ zájezdu

Cestovní kancelář

X