Aktuálně máme pro Vás 7097 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: Letecky

Typ zájezdu:

Druh ubytování: Hotel

Stravování:


Program:

Den:
1
Program:
ODLET Z PRAHY DO PETROHRADU: Přílet do Petrohradu, transfer do hotelu, individuální volno, večeře, nocleh.
2 TO NEJLEPŠÍ Z PETROHRADU: Snídaně, celodenní prohlídka Petrohradu založeného v roce 1703 zahrnující mimo jiné Kazaňský chrám, chrám Sv. Izáka, chrám Spasitele na krvi, zastávku u křižníku Aurora, Petropavlovskou pevnost a procházku po Něvském prospektu. Návrat do hotelu, nocleh.
3 LETNÍ SÍDLA RUSKÝCH CARŮ: Celodenní výlet do okolí Petrohradu. Návštěva městečka Puškin, původním jménem Carskoje Selo, jehož parky a paláce nechaly zbudovat Alžběta a Kateřina Veliká, kde spatříte kopii slavné Jantarové komnaty. Přejezd do jedinečného Petrodvorce, letního sídla Petra Velikého, známého především velkolepou soustavou fontán. Z Petrodvorce do Petrohradu návrat rychlolodí po řece Něvě, transfer do hotelu, nocleh.
4 ZIMNÍ PALÁC S ERMITÁŽÍ: Snídaně. Návštěva Zimního paláce, ve kterém sídlí jedna ze tří největších a nejvýznamnějších galerií světa – slavná Ermitáž. Odpoledne návštěva lávry Alexandra Něvského včetně Tichvinského hřbitova. Program zakončíme vyhlídkovou plavbou po jedinečných kanálech Petrohradu. Návrat do hotelu, nocleh.
5 TO NEJLEPŠÍ Z MOSKVY: Snídaně, transfer na nádraží, odjezd moderním rychlovlakem do Moskvy (cca 4 hodiny). Okružní jízda Moskvou včetně zastávky u pravoslavného Novoděvičího kláštera a panoramatické vyhlídky na město z Vrabčích hor. Transfer do hotelu, nocleh.
6 RUDÉ NÁMĚSTÍ, KREML A TREŤJAKOVSKÁ GALERIE: Snídaně. Prohlídka hlavní dominanty Moskvy – Kremlu: katedrála Nanebevstoupení, katedrála Archanděla Michaela, 200 tunový zvon Car kolokol, úřední budova ruského prezidenta a dalších historických míst. Prohlídka Rudého náměstí se zastávkou u chrámu Vasila Blaženého. Odpoledne návštěva Treťjakovské galerie – nejvýznamnější galerie ruského výtvarného umění Ruska. Prohlídka moskevského metra. Návrat do hotelu, nocleh.
7 POUTNÍ MÍSTO: Snídaně, výlet do poutního místa Sergijev Posad a prohlídka Trojicko-sergijevské lávry. Oběd v ceně. Přejezd do starobylého ruského města Rostova Velikého s prohlídkou unikátního Rostovského kremlu, postaveného z bílého kamene na břehu jezera Něro. Prohlídka historické části města, transfer do hotelu, večeře v ceně, nocleh.
8 V ZAJETÍ ZLATÉHO KRUHU: Snídaně, přejezd do Jaroslavli – jednoho z nejstarších ruských měst založeného na soutoku řek Volha a Kotorosl v 11. století. Prohlídka kláštera Proměnění páně a Chrámu proroka Eliáše. Oběd v ceně. Přejezd do historického města Kostrom, prohlídka Ipatiev kláštera Nejsvětější Trojice na ostrohu řeky Volhy a Kostromy, přejezd do Suzdalu, ubytování, večeře v ceně, nocleh.
9 PAMÁTKY UNESCO: Snídaně, prohlídka Suzdalského kremlu z 11. století a ostatních historických památek, přejezd do vesničky Kidekša, jež je známa především díky chrámu Borise a Gleba ze 12. století, který je zapsán na seznamu UNESCO. Oběd v ceně. Prohlídka měst Bogoljubovo a Vladimir (katedrála Sv. Dimitrije, katedrála Nanebevzetí Panny Marie a Zlatá brána), návrat do Moskvy, po cestě večeře v místní restauraci v ceně, nocleh.
10 PŘÍLET DO PRAHY: Snídaně, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha – Petrohrad, Moskva – Praha

* letištní taxy

* 9 x ubytování v hotelech 3* se snídaněmi

* 3 x oběd, 3x večeře

* program, transfery klimatizovanými autobusy a vstupy dle itineráře

* rychlovlak Petrohrad – Moskva

* rychloloď Peterhof – Petrohrad

* česky mluvícího průvodce (min. 12 osob)

Cena nezahrnuje:

* vízum do Ruska 3.100,- Kč/osoba

* pojištění léčebných výloh a storna zájezdu

* fakultativní výlety

* povinný PCR test před odletem z ČR

* spropitné cca 30 EUR/osoba

Termíny a ceny:

Termín od:
2022-08-14

ter

Termín do:
2022-08-23

Cena za:
Lůžko dospělý

Cena:
49990

Příplatek za jednolůžkový pokoj od 11990 Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Doprava

Cestovní kancelář

X