Aktuálně máme pro Vás 8944 nabídek dovolených a pobytů.

0

Mé zájezdy

Popis

Doprava: letecky

Typ zájezdu: poznávací

Druh ubytování: hotel

Stravování: dle programu


Program:

Den:
1
Program:
ODLET Z PRAHY:
2 MOCNÁ ZAMBEZI: Po příletu do Victoria Falls přivítání zástupcem partnerské CK, který s Vámi ověří plán aktivit. Následuje transfer do hotelu, ubytování, volný program. V cca 18:30 odjezd na tradiční večeři Boma s kulisou domorodých bubeníků (večeře formou all–you–can–eat s výjimkou nápojů).
3 VICTORIA FALLS: DÝM, KTERÝ HŘMÍ.: Ráno si můžete zpestřit některou z volitelných aktivit – letem helikoptérou, procházkou se lvy či jen opulentní snídaní a několika tempy v bazénu. Před obědem se vydejte k vodopádům – z hotelu pár minut líné chůze. Nechoďte přímo, běžte do Victoria Falls Hotel a jeho zahrady – je úžasná. Pak k Batoga Gorge s vyhlídkou na katarakt vodopádů a běsnící Zambezi. V Lookout Café si dejte oběd. Pak už se nechte strhnout vodopády z mnoha nádherných vyhlídek. Odpoledne je přichystána výpravná plavba po Zambezi. Ve zlaté barvě zapadajícího slunce a s drinkem něčeho tvrdšího v ruce se oddejte pozorování zvěře a hřejivé atmosféře četných delt řeky. Vzpomeňte na českého cestovatele Emila Holuba, který je autorem vůbec první mapy vodopádů a jejich okolí.
4 HWANGE: V ZAJETÍ SLONŮ: Ráno transfer na letiště a odlet privátním letadlem do Hwange – největší rezervace Zimbabwe. Hwange je nedotčený, tichý a svůdný. Žije zde na 50 tisíc slonů, početná stáda buvolů, antilop a pakoňů a šelmy, hlavně šelmy… Mezi nimi lvi, hyeny, levharti, gepardi a smečky vzácných psů hyenovitých. V srdci rezervace vás čeká safari, odpočinek u bazénu či v baru – a na závěr dne třeba lahev „pěkného“ jihoafrického vína a rozjímání nad žhavými uhlíky plápolajícího ohně…
7 JEZERO KARIBA & REZERVACE MATUSADONA: Další dávka neopakovatelných vzpomínek přichází v odlehlé části NP Matusadona, kam se během dopoledne přesunete opět privátní letadlem. Na březích obrovského jezera Kariba žije na dva mil. krokodýlů, stovky ptačích druhů, sloni a další tradiční zástupci africké divočiny včetně levhartů.
10 MANA POOLS: ZTRACENÝ SVĚT: Cesta vrcholí, to nejlepší na konec… Hodina letu a jste v klenotu zimbabwské přírody – rezervaci Mana Pools. Tohle úžasné místo není na seznamu UNESCO náhodou. Platí za to nejlepší, co v jihoafrickém regionu najdete. Luxus v nefalšované hemingwayovské tradici, jedno z nejlepších safari, svěží atmosféru divočiny dokonale podkreslenou líně se plazícím tokem Zambezi, hrochy volně procházející táborem, smečky lvů a ryzí štěstí plynoucí z naprostého vytržení od civilizovaného světa. Užívejte…
13 ODLET DO PRAHY: Ráno odlet do Harare a následně do Prahy.
14 PříLET DO PRAHY:

Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha – Victoria Falls I Harare – Praha
letištní poplatky
letecké transfery v privátních letadlech na trase: Victoria Falls – Hwange NP – Matusadona NP – Mana Polls NP – Harare
Victoria Falls: 2x noc v Ilala Lodge 4* se snídaní I tradiční večeři Boma (all–you–can–eat) s kulisou domorodých bubeníků a tanečníků (nápoje nejsou v ceně) I plavbu po Zambezi při západu slunce (snack, nápoje a alkohol zdarma)
Hwange NP: 3x noc The Hide Lodge 4* I plná penze I 2x denně safari 4×4
Matusadona NP: 3x noc Changa Safari Camp 4* I plná penze I 2x denně safari 4×4
Mana Polls NP: 3x noc John’s Camp 4* I plná penze I 2x denně safari 4×4

Poznámka:
ubytování v rezervacích Hwange, Matusadona a Mana Pools v luxusních stanových komplexech s plnou penzí včetně neomezené konzumace nápojů s výjimkou premiových značek
safari 4×4 = safari v otevřeném terénním voze s rangerem

Cena nezahrnuje:

vízum do Zimbabwe: $30/os (na místě)
návštěva Victoria Falls NP $30/os (na místě)
jiné fakultativní výlety
spropitné pro rangera v rámci safari ($10-15/os/den)

Termíny a ceny:

Termín od:
2021-07-01

ter

Termín do:
2021-11-15

Cena za:
Cena za osobu

Cena:
251990

od Kč

Váš vybraný termín uveďte při zasílání poptávky.

Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám potvrdíme po odeslání nezávazné rezervace. Žádný z termínů Vám nesedí? Napište nám a vše vyřídíme za Vás.

Další informace

Druh ubytování

Stravování

Doprava

Typ zájezdu

Cestovní kancelář

X